Gå til innhold

Skyrim bugs x360


Anbefalte innlegg

Skrevet

Har spilt 2-3 timer skyrim på data og har kommet over mange bugs(nedlasta versjon) Har skyrim til x box tilgjengle og lurer på om det er noen store bugs i xbox versjonen? som med ps3 så slutter spillet og funke etter vist antall timer.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har opplevd lagging/hakking 2-3 ganger når eg var komt igjennom det meste av innholdet på Xbox'n, men det løste seg med ein kjapp reload. Har også vært noen oppdrag som har vært umulig å gjennomføre eller levere inn pga bugs, men det er ikkje mange altså. Pluss ein eller to som ikkje ville forsvinne fra questloggen selv om de var innlevert.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Sliter med NPC esbren på data -.- han nekter og prate :p

Er det snakk om nedlasta fra Steam eller piratkopiert spill her?

Om du sliter med et piratkopiert spill har du deg selv å takke, TES-spillene er alltid fylt med bugs og trenger en haug med patcher og fikser for å fungere.

Skrevet

Har ikke opplevd en eneste gamebreaking bug, eller minor bugs for den saks skyld. Eneste jeg kan si er at jeg ikke fikk yield til guard med en gang, måtte forlate byen så komme tilbake for å gjøre det, men det vil jeg ikke kalle gamebreaking, eller minor egentlig ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...