Gå til innhold

PS2 -> USB overgang ?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Lurer på om det finnes overganger slik at jeg kan bruke PS2 mus/tast på USB porter på PCen. Grunnen er at den bærbare PCen jeg snart får visstnok ikke har PS2.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

www.clasohlson.no

"USB til PS/2-adapter. Få enkelt 2 stk PS/2-kontakter fra USB-uttaket. Kabellengde 40 cm." til 249 kr.

Tror jeg skaffer en slik, så kan jeg fortsatt bruke Logitech cordless dekstop PRO settet. Også en fordel at jeg slipper å bruke mer enn 1 USB port på PCen.

Skrevet
Leita selv etter en slik overgang, men fant den ikke noe sted, verken butikk eller på nett. Lykke til. Kjøp heller en ny mus/tastatur.

 

Hvis du ser litt lenger opp i denne tråden så fantes denne overgangen hos www.clasohlson.no for 249kr, og da får du både mus og tastatur inn på 1 usb port.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...