TST Skrevet 26. februar 2009 Skrevet 26. februar 2009 http://twitter.com/gamerno Her vil vi komme med kjappe små oppdateringer om hva vi jobber med i redaksjonen, hva man kan se frem til fremover, opplevelser på presseturer og spillmesser. Generelt små, personlige og uformelle innspill fra hverdagen som ikke passer noe annet sted, men som vi har lyst til å dele med leserne :-) Håper det faller i smak. Gi gjerne innspill her i tråden om det er ting dere ønsker å bli oppdatert på.
Theoneask Skrevet 26. februar 2009 Skrevet 26. februar 2009 Fin den, lagt til på follow lista nå. Bra at dåke tar i bruk sånne verktøy
TSP Skrevet 2. mars 2009 Skrevet 2. mars 2009 Husk at det og kan være kjekt å merke seg muligheten for å se replies: http://twitter.com/replies Slik at dere kan se om noen skriver noe rettet mot dere og eventuelt svare. Skrev noe tidligere i dag og vet ikke om dere så det eller ikke. Jeg sier ikke at dere skal svare på alt slikt - eller at dere skal svare på min - vil bare tipse dere om det hvis dere ikke allerede vet om det Er og en fordel at dere unngår å gjøre dette til en mini-rss. Tek-nettverket ser ut til å ha lagt seg på et ekstremt antall mini-rss daglig. Noe jeg ikke gidder å følge med på. At dere trekker frem 1-2 tekster - kanskje 3 - hver dag er greit, men stort mer enn det ser jeg helst ikke at det blir gitt. Det er i hvert fall viktig mener jeg at dere unngår å gjøre slik at de mer personlige twittermeldingene ikke drukner i nyhetsfeed. Vil heller besøke siden deres for å få med alle nyhetene
Lakus Skrevet 2. mars 2009 Skrevet 2. mars 2009 Jeg har ingen Twitter konto, og jeg akter heller ikke opprette en akkurat nå, men jeg leser iallefall det dere skriver. Litt gøy å se at dere gleder dere over siden like mye som vi gjør gjennom små utspill der.
sfRoyal_InnleggNO Skrevet 17. april 2009 Skrevet 17. april 2009 gamer.no sa nettopp på twitter at de har spillt Mafia II, og at artikkelen kommer i morgen :D Håper det lever opp til forventningene
fiskfisk Skrevet 14. mai 2009 Skrevet 14. mai 2009 Twitter-API-et er nede for øyeblikket. Så fort ting er oppe igjen så kommer ting automagisk tilbake.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå