Gå til innhold

Robust og rask minnepinne


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Hmm dette er jo nesten dobbelt så dyrt som corsair voyager ... som har eksistert i årevis, og det ser ut som samme ytelse. Rar "lansering".

 

Sorry jeg fikk priser uten moms på Komplett. ... Kingston er dyrere men ikke dobbelt. Glem det, det er vel plass på markedet for flere aktører da :p

Endret av dirtysteel
Skrevet (endret)

Fekk den til 965,- med frakt (64GB) fra Dustin Home før dei satt opp prisen til 1599,- uten frakt :new_woot:

Endret av X672
Skrevet (endret)

Haha, denne var dyr. Og så er det USB 2.0. :thumbdown: På tide at de begynner med USB 3.0 nå synes jeg. Det er det som får fortgang på teknologien. Vanlige folk oppsøker ikke slikt selv, heller tvert imot, da må produsentene ta initiativ.

Endret av StianAarskaug (S10QaN)
Skrevet (endret)

Hva er så spesielt med at en ny USB2.0 minnepinne blir lansert at det formidles som en nyhet?

Vil du at HW.no skal droppe nyheter fordi de skal gjette at folk ikke synes det er interessant? HW.no er har ikke akkuratt overflod av nyheter hver dag fra før, la oss ikke minske mengden artikler mer enn det er. Jeg synes det var interessant nyhet, men produktet var ikke fullt så interessant. Og hva ellers skal det formidles som? Det er en nyhet, så la dem formidle det som en nyhet. Om det er interessant lansering får leserne bedømme. Det som teller er at folk skal være oppdaterte. Er sikker på at ihvertfall noen her er interessert i å vite om dette. Tror heller ikke at de andre artiklene drukner i denne ene nyheten. Endret av StianAarskaug (S10QaN)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...