Gå til innhold

Hjelp til størrelse på russebukse!


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei, jeg sliter med å velge hvilken størrelse jeg skal ha på russebukse. Jeg var syk når de russedresss folka var på skolen med test klær.

 

medium: de i parantes er mine mål

Midje 104 ( 95)

Hofte 106 (98)

Innside av ben 79 (80)

Utside av ben 112 (101

 

Large

Midje 112 (95)

Hofte 114 (98)

Innside av ben 80 (80)

Utside av ben 116 (101)

 

ca mål:

medium 170-180

large 180-190

"anbefaler å ta fra 5-10 lenger enn det man er"

Jeg er 176 cm høy

 

 

Som dere ser, medium virker greit for meg. Men for det første så skal en russebukse henge litt, og for det andre så prøvde en kamerat medium. Han sa den passet, men han følte den var trang. Så han gikk for large, han er 177.

 

Men det jeg tenker er at lengden gjør ikke noe om blir altfor langt, siden det kan man bare kippe opp. Men er usikker på hofta mi, redd midium blir trang, og large blir for stor.

 

Hvilken størrelse burde jeg ta?

Endret av slso1603
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er omtrendt like høy som deg, 178. Veier omtrendt 70 kilo, og når jeg prøvde så passet medium helt fint

 

Hmm, jeg veier 78. prøvde du snekker eller heldress? Jeg skal ha heldress, ser at størrelsene på de er forrskjellige

Skrevet

Begge deler faktisk, syntes begge to passet greit i medium, hvertfall for min del. Men det er mulig det er lurt å gå for Large, så er du sikker. Uansett er det vel noen som har prøvd dressene som er sånn ca på din størrelse som du kan spørre.

Skrevet

Ja, har sjekket med 3 som er på min høyde. 2 av dem sa, medium blir for lite. han siste sa large ble for stor. Så tror jeg tar large, men kjipt vis det blir som å gå i en sakosekk! :p

Skrevet

Da jeg prøvde, var medium passe. Er ~185 og rett under 70 kilo.

Det spørs selvfølgelig hvor du kjøper det fra. Jeg tror jeg prøvde russedress sine.

Skrevet

Da jeg prøvde, var medium passe. Er ~185 og rett under 70 kilo.

Det spørs selvfølgelig hvor du kjøper det fra. Jeg tror jeg prøvde russedress sine.

Takk for svar. Skal ha heldress fra russedress, men høyden til folk kan lyve. Med tanke med omkrets lår, hofte osv

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...