Mobil eksperten Skrevet 23. juni 2003 Skrevet 23. juni 2003 Det var en ting jeg kom over på esato mens jeg holdt på med hjemmesiden min. Kanskje ikke så stort problem men litt irriterenes. På esato står det at det er SL45i mens på telefonen står det SL45. Hvilken telefon er det? Jeg vet ikke hvor jeg skal plassere telefonen, så jeg håper på svar fort (satser på hjelp fra molna):smile:
jolly_ Skrevet 23. juni 2003 Skrevet 23. juni 2003 Har du fått tillatelse av Esato til hjemmesiden din.. Virker jo litt kopi da..
Mobil eksperten Skrevet 23. juni 2003 Forfatter Skrevet 23. juni 2003 Har du fått tillatelse av Esato til hjemmesiden din.. Virker jo litt kopi da.. Foreløpig verker det slik ja, men senere da jeg har flere mobiler blir det annerledes. SL45i Takk :smile:
Kamera Skrevet 23. juni 2003 Skrevet 23. juni 2003 SL45i har java, noe Esato påstår den ikke har. Ville ikke brukt Esato som kilde til mobil informasjon... Bruk heller GSM-arena om du skal ha generel info om de fleste merker..
cnil Skrevet 23. juni 2003 Skrevet 23. juni 2003 Mulig det er en SL45 da? Men uansett mobil eksperten, det er nok ikke lovlig med sånn kopiering som du holder på med
Kamera Skrevet 23. juni 2003 Skrevet 23. juni 2003 Mobile phones / Siemens SL45i : Ikke mye SL45... Uansett, Esato har mye feil informasjon, og jeg ville aldri brukt dem som kilde...
levlex Skrevet 23. juni 2003 Skrevet 23. juni 2003 Enig med Kamera. Esato er en SE-dedikert side og er derfor mer oppdatert på SE enn de andre merkene mens gsm-arena er en side uavhengig av noe merke.
Mobil eksperten Skrevet 23. juni 2003 Forfatter Skrevet 23. juni 2003 Takk for alle svar :smile: Det ser ut som en koppiering (kanskje), men jeg ser selvfølgelig på andre sider også om det står riktig, men jeg bruker systemet til esato fordi jeg synes det er stiligt. Til nå har jeg ofte brukt: http://www.nokia.no/phones/compare/ http://www.nokia.com http://mobile.burn.com (for å finne bilder) http://www.flamingtext.com (for å finne overskrifter) http://www.club-siemens.com/ http://www.mobile-review.com/models.shtml (for å finne navn) m.m. Det er vel en av grunne til at det tar så leng tid som det gjør og som det har gjort :oops: Som jeg sa i stad har jeg brukt esato til å ha det systemet som de har, men jeg har da brukt de andre nesten like mye (noen mer)
molna Skrevet 23. juni 2003 Skrevet 23. juni 2003 SL45 kan oppgraderes til SL45i med en software-oppgradering til 250,- . Så en mobil det står 'SL45' på kan godt være en SL45i. Betaler man 500,- for oppgraderingen får man nye deksler som det står 'SL45i' på
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå