Resolver2009 Skrevet 11. august 2010 Skrevet 11. august 2010 Heisann! Noen som har noen rimelige surfedestinasjoner å anbefale? Noen gode reisetips? Alle tips og svar mottas med største takknemlighet!
Resolver2009 Skrevet 12. august 2010 Forfatter Skrevet 12. august 2010 Vanlig bølgesurfing eller kite-surfing? Tenkte hovedsaklig på bølgesurfing Robert
ilpostino Skrevet 13. august 2010 Skrevet 13. august 2010 det er vel mer vanlig med kiting der med Tarifa går jo for å være et av de beste stedene i Europa for slikt.
Resolver2009 Skrevet 13. august 2010 Forfatter Skrevet 13. august 2010 det er vel mer vanlig med kiting der med Tarifa går jo for å være et av de beste stedene i Europa for slikt. Hjertelig takk for svar Ilpostino. Skal gjøre litt research!
robertaas Skrevet 13. august 2010 Skrevet 13. august 2010 Biarritz er et sted jeg har surfet og det gikk tidligere fly direkte dit fra Norge. Ellers er det flere steder på kanariøyene hvor man kan surfe og hvor det er enkelt å reise til. Tror Fuerteventura skal være det beste. Her er noen lokasjoner: http://magicseaweed.com/Surf-Directory/0/0/0/
Kokobananas Skrevet 13. august 2010 Skrevet 13. august 2010 Stadlandet er en ypperlig surfedestinasjon, men hvor billig det blir å komme seg dit avhenger selvsagt av hvor i landet du befinner deg nå.
wailer Skrevet 14. august 2010 Skrevet 14. august 2010 Lille andaman i India. regna som verdens beste før tsunami i 2004. er koral surfing så er ikke for nybegynnere, var der i mars i år for og dykke men møtte flere surfere. ekstremt billig der men trøttsom og komme seg ditt. fly fra Chennai eller kolkata til Port Blair, så er det 8/9timer på båt som bare går et par ganger i uka
Resolver2009 Skrevet 18. august 2010 Forfatter Skrevet 18. august 2010 Biarritz er et sted jeg har surfet og det gikk tidligere fly direkte dit fra Norge. Ellers er det flere steder på kanariøyene hvor man kan surfe og hvor det er enkelt å reise til. Tror Fuerteventura skal være det beste. Her er noen lokasjoner: http://magicseaweed.com/Surf-Directory/0/0/0/ Tusen takk for svar Robertaas og Cricket! Setter pris på det! Biarritz og Kanariøyene har gått direkte i teten under rimelige surfedestinasjoner. Biarritz har visstnok veldig bra uteliv også, men det skal være temmelig dyrt for drinker og pils dessverre. Oslo hovedsaklig, så 8 timers kjøretur unna Stadt og Hoddevik. FRI FLYT hadde forresten en guide til norske surfespots i et nylig nummer, anbefalt lesing for alle norske surfeinteresserte.
Resolver2009 Skrevet 18. august 2010 Forfatter Skrevet 18. august 2010 Lille andaman i India. regna som verdens beste før tsunami i 2004. er koral surfing så er ikke for nybegynnere, var der i mars i år for og dykke men møtte flere surfere. ekstremt billig der men trøttsom og komme seg ditt. fly fra Chennai eller kolkata til Port Blair, så er det 8/9timer på båt som bare går et par ganger i uka Høres heftig ut Wailer! På sørspissen av India, på Sri Lanka kan man også surfe: http://hubpages.com/hub/Surfing-Sri-Lanka Men flyreisen dit er dessverre langt fra rimelig..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå