Maxiraze Skrevet 22. mai 2010 Skrevet 22. mai 2010 Noen som har et greit ram check/teste program. Her div problemer med PCen og kan kanskje tenke meg det er rammen som er problemet, så skulle gjerne ha fått sjekket det ut. Så hjelp meg ut med å finne riktig program til det.
Kakeshoma Skrevet 22. mai 2010 Skrevet 22. mai 2010 www.memtest.org ellers har win 7 innebygget memory diagnostic.
Maxiraze Skrevet 23. mai 2010 Forfatter Skrevet 23. mai 2010 Takk for raskt svar Skal teste win 7 sin så fort jeg restarter maskina, men siden det tar en evighet å restarte maskina så venter jeg litt. Btw er win 7 sin noe dårligere en feks den du linket til?
Maxiraze Skrevet 23. mai 2010 Forfatter Skrevet 23. mai 2010 Hmm tok en restart mens jeg var borte fra maskinen, så at check startet men var ikke der når den avsluttet. Så hvordan kan jeg få se resultatene av testen?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå