Gå til innhold

Jenter trenger generelle tips og ideer til russebuss


auroraa

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei folkens :D

 

Vi er 25 jenter som har store planer om å ha russebuss i 2011!

lurte på om noen hadde tips til alt mulig av hva vi kan gjøre for å leve ut drømmen...

 

takker på forhånd for positive svar

suss bergens jentene

Videoannonse
Annonse
Skrevet

snakk med gutta på elektro som ikke enda skal være russ om hjelp med det elektriske :p

 

topp med stor utringning hjelper sikkert ;)

Gjest Slettet+987123897
Skrevet

Den fremre seksjonen kan være plass til seter, og så kan dere lage et ballrom i den bakerste delen og kalle den lekegrinden. Billig og gøy løsning :)

Skrevet

Sånn maskin var det en buss på Tryvann som hadde. Ble litt mislykket (iallefall den ene kvelden), siden det blåste litt og boblene ble tatt av vinden og gikk rett oppover.

Skrevet

sende naken bilder av dere alle til meg er heller ikke til og forakte :O

 

men fra "spøk" til alvor, ha en god avtale angående hvor mye dere alle skal betales osv......

start tidlig, da får dere ofte bedre priser......

bilde av jentene som er med på bussen går an, med mindre dette ødelegger for resten av temaet, men for all del så kan dere jo male alle jentene inn i teamet.

Skrevet

Finnes busser som går lowbudget, rundt 8000 kr. per person. Du kommer deg ikke på 2 måneders ferie til Ching Chong land for det :)

Skrevet

Nå er jeg verken jente eller russ i 2011, men jeg lurer på hvor mange personer man bør være på én buss og hvor mye hver person kan forvente å måtte betale?

  • Liker 1
Skrevet

De fleste busser er mellom 20 og 28 personer. Når det gjelder hvor mye hver person betaler, kommer det veldig an på om du bor i Oslo/Bærum/Asker eller andre steder i landet. I Oslo/Asker/Bærum finnes det neppe busser som bruker mindre enn 20k per pers. Flere som går opp mot 30-40-50-60k også. Busser fra andre områder enn dette har generelt mye lavere budsjett. Snakket med noen folk fra Kongsvinger, og en av de bedre bussene der hadde 8k i budsjett per pers. Ganske stor forskjell mao. I tillegg kommer det utgifter til drikke, mat, billetter, diesel, rigg, lys og lyd (hvis bussen skal stå i ringen på treff)

Skrevet

Hvor mye har dere planer om å bruker hver, samt hva er dere ute etter?

 

Kjøp en sjåfør som lar dere ha mer enn lovlig i bussen + kjøp en relativt ny buss selvom sidestilte seter er kulere enn grupper. Dere kan uansett bygge en lounge bakerst og det er der + i midten trøkket er. Vi betalte selv 280 000 for et vrak av en buss som vi hadde problemer med gjennom hele russetiden.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...