Gå til innhold

SUSE Studio 1.0 lansert


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hadde vært lurt å skrive i artikkelen at man trenger en invitasjon for å prøve/bruke tjenesten.

 

Men det er uten tvil et interessant konsept.

Skrevet

Høres spennende ut. Men vil ikke en slik tjeneste, spesielt utprøving via Flash, utgjøre en ganske stor belastning på serveren? Betyr det at det i så fall vil bli en betaltjeneste?

Skrevet (endret)

Er ikke dette noe liknende Slax f. eks har? Dette er vel mer avansert, spesielt dette med denne "test-tjenesten", og ut i fra det jeg leste så har man kansje litt større frihet her enn det man f. eks har med Slax Linux sitte system.

Endret av Rockie
Skrevet
Høres spennende ut. Men vil ikke en slik tjeneste, spesielt utprøving via Flash, utgjøre en ganske stor belastning på serveren? Betyr det at det i så fall vil bli en betaltjeneste?

Skal ikke se bort ifra at det blir gratis, for å gi verdi og et enkelt innsteg til SUSE og Novell sine tjenester og produkter.

Skrevet

Det er bare å smøre seg med tålmodighet. Det sendes ut en del nye "invites" hver uke.

 

Har du flaks, så får du snart. Har du uflaks så får du om noen måneder.

  • 2 uker senere...
Skrevet

Fikk min invite for snart 2 uker siden (bare minutter etter jeg søkte). Utrolig morsom tjeneste, som har et kjempepotensiale! Venter spent på om andre distroer følger på med tilsvarende tjenester, drømmen måtte vært et "Debian studio" (Men "Ubuntu studio" kunne funket fint det også..)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...