Dtre Skrevet 7. mai 2009 Skrevet 7. mai 2009 Hei. Må ha ny pc, for den gamle ble stjælt. Skal ha en til maks 8000. Da lurte jeg på noen av disse, men hvem er best til spill? Acer Aspire 7730g gf9600 Acer AS 6530g Er det forresten noen som veit hvor mange GHz det er på dem?
Gyros Skrevet 7. mai 2009 Skrevet 7. mai 2009 Jeg ville ha gått inn på DELL sine sider, fordelen her er at du kan bestemme akkurat hva som skal være i pc'n og dermed slipper du å betale for noe som egentlig ikke er så viktig for deg... skreddersydd med andre ord Av antivirus vil jeg anbefale deg F-secure, har den selv og er VELDIG fornøyd! i forhold til andre virusprogrammer tar dette også mange trojanere... det er det veldig mange andre som er dårlige på.. Lykke til med ny pc da
Dtre Skrevet 7. mai 2009 Forfatter Skrevet 7. mai 2009 Takk Men tror jeg skal ha acer igjeen, var så fornøyd med den forrige, men tanken har streifet meg:P Da går jeg for en 7730, men på elprice er det tre forskjellige modeller av den, hvem av disse er best til spill? Acer aspire 7730z Acer Aspire 7730g Acer aspire 7730g
Agentspoon Skrevet 7. mai 2009 Skrevet 7. mai 2009 Linken i midten er desidert best. Men kjøp via MPX (link), da sparer du ett tusen. Alltid lurt å se i prisguiden først.
Dtre Skrevet 7. mai 2009 Forfatter Skrevet 7. mai 2009 Er det noen som veit hvor mange GHz det er på denne?
Psykl0n Skrevet 7. mai 2009 Skrevet 7. mai 2009 Er det noen som veit hvor mange GHz det er på denne? T6400 er på 2.0GHz om jeg ikke tar feil.
Shorty87 Skrevet 14. mai 2009 Skrevet 14. mai 2009 Styr ihvertfall unna Dell hvis du skal bruke under 15000 på pc. Det er ihvertfall min erfaring. Under den prisen får du mye mer for pengene ved å velge noe annet:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå