Gå til innhold

Wardrobe ble droppa i 3.1 - addons?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Dualspec med wardrobe kom ikke med i 3.1, hvilken addon kan man bruke for å skifte "klær"?

 

Hørte at Outfitter kunne være noe, men hva heter den i curse-klienten? Fikk opp to stk der. Ev. andre forslag eller direktelink, så hadde jeg blitt glad :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

De har vel putta inn en feature i spillet for å bytte mellom klessett på forskjellige specs når man er dualspecca. Hørte Blizzard snakka om det før patchen hvertfall, at de skulle gjøre det enkelt å bytte fra PVP-utstyr til tanke-utstyr f.eks. Selv har jeg ikke utstyr nok til dualspec så jeg har ikke prøvd.

Endret av Bytex
Skrevet

Til tross for navnet har jeg lastet ned og bruker ClosetGnome. Hater gnomes (irriterende småtatere) men addonen funker ufattelig bra. Har forsøkt med outfitter men etter gang nummer X hvor den ikke vil skifte til det jeg hadde satt slettet jeg den.

 

Bruker nå ClosetGnome på heltid og enklere outfit addond skal du lete lenge etter.

Skrevet

Det jeg liker med ClosetGnome er hvor enkel den er å sette opp. Får du nytt gear er det bare å shift-høyreklikk på et allerede eksisterende navn, legge til ny item og add. Fiks ferdig. Så enkelt. Med Outfitter endte jeg opp med å reconfige hele settet bare jeg la til en ny item, fikk det aldri til å funke. Tankgearet mitt ble liggende bom fast under "birthday suit" hele tiden og fikk det ikke endret. Elendig addon i mine øyne.

Skrevet

Selvsagt må itemene ligge i baggene når man bytter, men man velger selv hvor de skal være? Addonen leter vel bare igjennom for hver gang?

 

Har enda ikke fått noe nytt, så har ikke prøvd hvor enkelt det er på den måten.

 

Avsporing

 

Jeg har dualspec som retri og prot(tank). Hva slags stats skal jeg se etter? Er bare level 59, så def capping behøver jeg ikke å vite så mye om.

 

For retri: +strength, sta, spell power?

 

For prot: +stamina, def... osv?

 

Spell power hjelper retri, men spiller ikke så mye rolle for tankadins?

 

Trenger bare en kort og enkel (prioriteringsliste)liste. Link til andre forumtråder/wikier hadde ikke vært dumt. Bruker forøvrig addonen RatingBuster.

Skrevet

Spellpower hjelper ikke Retribution i særlig grad. Styr unna. Gå for strength, all the way.

 

Stamina, defence, dodge, parry, block og strength for protection

 

Strength og crit for grinding som prot, men der er du vel heller retribution. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...