Gå til innhold

Er det noen som kan tegne huset mitt i Sketchup


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg skal bygge nytt hus og har tegningene som DWG fil, men ønsker hjelp til å få tegnet disse i Sketchup, slik at jeg lett kan gjør endringer.

 

Dersom tegningene blir sykt bra, så kan jeg nok betale litt for de:)

 

Vennligst kontakt meg på [email protected]

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg anbefaler deg å tegne den selv hvis du har tanker om å "lett" kunne gjøre endringer. Det er tidvis vanskeligere å endre på ting uten å rote det til, hvis man ikke har ærfaring med hvordan Sketchups elementer er bygget opp.

 

Konkrete prosjekter med rammer og et mål er utvilsomt det beste man kan ha når man skal lære seg en applikasjon.

 

Har du sett eller brukt Sketchup, vet du hvordan resultatet blir (kan bli). Å indikere vederlag hvis det blir "sykt bra" er nok ikke spesielt fristende for så mange vil jeg tro.

Skrevet

Hehe, husker at jeg tegnet huset vårt i sketchup en god tid siden. Nå holder jeg på med Cinema 4D :p

 

Brukte omtrent 2 måneder på den, og hadde en notatblokk der jeg skrev ned mål på ting som jeg var ute og målte med en tommestokk :p

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...