Gå til innhold

[Løst]Bytte om disk?


Pc96

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

 

 

Har to (hard)disker i pcen, Acer (C:) og Data (D:).

I den som heter Acer blir det automatisk lagret spill og program.

Data lagrer musikk, bilder og slike filer.

Acer er det fullt minne på.

Går det an å la det som er på Acer ligge der og begynne å lagre alt på Data som skal lagres videre (spill og program)??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja, det er ganske enkelt siden du blir spurt under installasjonen av spill og andre programmer hvor du vil lagre de.

Hvis du ikke tar "quick install" o.l; men "advanced installation options" så vil du få en mulighet til å velge hvor programmer skal installeres.

Skrevet

Tror ikke det. Programmer pleier vanligvis å bli installert på samme disken som windows er på, så om du skal ha det på en annen disk / partisjon så må du angi det selv.

Skrevet
Tror ikke det. Programmer pleier vanligvis å bli installert på samme disken som windows er på, så om du skal ha det på en annen disk / partisjon så må du angi det selv.

 

Ok, alt er fikset nå. :D

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...