Joachim_F Skrevet 13. november 2008 Skrevet 13. november 2008 The Void har fått mye god kritikk i Russland, og nå kommer det til Europa. Les mer
the_ruthless Skrevet 13. november 2008 Skrevet 13. november 2008 Hoooi! Men jeg så jo trailer for denne saken waybackintime, og at det blir utgitt i Europa (av Atari, ikke minst) bør vel bety at det kommer en høvelig grei oversettelse også, ja! Ut ifra det jeg husker av traileren virka det høvelig obskurt og forfriskende, i alle fall. Ikke noe gen-modifisert supersoldat ute med sin hightech-rifle, liksom. Yay!
vikingkylling Skrevet 13. november 2008 Skrevet 13. november 2008 Hva slags spill er det? Det står jo ingenting om det bortsett fra at det er like merkelig som det forrige og ikke-lineært? Det sier meg ingenting... FPS? TPS? RTS? Rollespill? Adventure?
AvidGamer Skrevet 13. november 2008 Skrevet 13. november 2008 Oi oi oi, her ser vi hva slaks spill som kan dukke opp når utviklerene tør og ikke bare satse på linære og "trygge" spill som tjener penger. Virker lovande dette!
iharal3 Skrevet 13. november 2008 Skrevet 13. november 2008 Hva slags spill er det? Det står jo ingenting om det bortsett fra at det er like merkelig som det forrige og ikke-lineært? Det sier meg ingenting... FPS? TPS? RTS? Rollespill? Adventure? Tror det er et slags OSWTRPGTYFPS
Serpentbane Skrevet 13. november 2008 Skrevet 13. november 2008 Merker jeg føler meg lurt av "lovnaden" om damer på nettsiden deres.
the_ruthless Skrevet 14. november 2008 Skrevet 14. november 2008 @serpentbane666: hva med å sjekke ut trailer for spillet?
Anbefalte innlegg