Dahl Skrevet 29. august 2008 Skrevet 29. august 2008 Nvidia har lansert Geforce 9400 GT, et nytt skjermkort i budsjettklassen. Les mer
_Xorcist Skrevet 29. august 2008 Skrevet 29. august 2008 Kjipt at det ikke er passiv kjøling. Kunne vært et billig alternativ til HTPCer..
Howard Skrevet 29. august 2008 Skrevet 29. august 2008 Joda, disse kommer i utgaver med passiv kjøling - se prisguiden http://url.hardware.no/?n8 Bildet i artikkelen er et referansekort, og de er sjelden passive
Sam_Oslo Skrevet 29. august 2008 Skrevet 29. august 2008 Det virker at Nvidia kommer til å tjene de pengene som de har tapt i de siste. Det er nok her de største pengene og OEM slaget ligger. Dette kortet vil være et rimelig og ypperlig valg for de som vil ha bra Vista grafikk ytelse og kan gi store forbedringer til Vista uten de store kostnadene.
Ravusy Skrevet 29. august 2008 Skrevet 29. august 2008 Kan kanskje bli brukbart som fysikk kort dette..
_Xorcist Skrevet 29. august 2008 Skrevet 29. august 2008 Joda, disse kommer i utgaver med passiv kjøling - se prisguiden http://url.hardware.no/?n8 Bildet i artikkelen er et referansekort, og de er sjelden passive Aha!
QBab Skrevet 29. august 2008 Skrevet 29. august 2008 (endret) Kanskje gamle PC-en min kunne hatt godt av et slikt. Endret 29. august 2008 av QBab
Theo343 Skrevet 31. august 2008 Skrevet 31. august 2008 (endret) Hvilket relablet kort er dette basert på? Selv venter jeg på 9600GS som et interesant kort. Noen har servert rykter om 9600GSO som kun er et relablet 8800GS. Håper vi får en fullverdig 9600GS. Endret 2. september 2008 av Theo343
knopflerbruce Skrevet 2. september 2008 Skrevet 2. september 2008 Det virker at Nvidia kommer til å tjene de pengene som de har tapt i de siste. Det er nok her de største pengene og OEM slaget ligger. Dette kortet vil være et rimelig og ypperlig valg for de som vil ha bra Vista grafikk ytelse og kan gi store forbedringer til Vista uten de store kostnadene. Hva er det du definerer som "bra Vista grafikkytelse"? At det dukker opp et skjermbilde uten artifacts? Tror ikke det er så mange hestekrefter i dette kortet at noen blir bortskjemt av det.
Kirchhoff Skrevet 4. september 2008 Skrevet 4. september 2008 Kjipt at det ikke er passiv kjøling. Kunne vært et billig alternativ til HTPCer.. Hvorfor ikke integrert (790gx/780g/8200)? Alle disse brikkene burde klare aero med stil, samt god UVD.
_Xorcist Skrevet 4. september 2008 Skrevet 4. september 2008 Kjipt at det ikke er passiv kjøling. Kunne vært et billig alternativ til HTPCer.. Hvorfor ikke integrert (790gx/780g/8200)? Alle disse brikkene burde klare aero med stil, samt god UVD. Aero er jeg overhodet ikke interessert i. Integrert skjermkort fungerer fint, men hvis man allerede har et hovedkort med et integrert skjermkort som ikke duger (les: X3500) så er det greiere å kjøpe et nytt skjermkort i stedet for et nytt hovedkort.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå