Gå til innhold

Mannen med ljåen

Medlemmer
  • Innlegg

    19 184
  • Ble med

  • Dager vunnet

    26

Mannen med ljåen vant dagen sist 4. september 2025

Mannen med ljåen hadde mest likt innhold!

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

Mannen med ljåen sine prestasjoner

31,8k

Nettsamfunnsomdømme

10

Hjelpsomme svar

  1. Det er bevisst. 🙂
  2. Omelette du fromage med Jarlsberg, bacon og kokt skinke 😻. Måtte bli kvitt ting med dårlig dato.
  3. Du sparer en del slitasje på å vaske på 40 grader, og henge tøyet til tørk, i stedet for å tromle. Bonus er at det tar vanvittig kort tid. Tørketrommel er tidkrevende, støyende og energikrevende. Klessnor er faktisk ikke så dumt.
  4. Hvor mye styrke hadde dere i din tid?
  5. Har noen foretatt opptelling på returflasker, hvor mange korker som er revet løs, og likevel satt på igjen? Den har en tendens til å være i veien når man drikker eller tømmer.
  6. Det påstås at Putin kremter mye, og har gjort det lenge. Det blir bare redigert bort. Nyheten her er at noen "glemte" å redigere TV-talen, slik at det ble kringkastet. Ikke at helsa er forverret.
  7. Skulle prøve Big Arch i dag, men de var utsolgt. Samme McDonald's som surret med bestillingen forrige gang. https://dinside.dagbladet.no/fritid/vanskelig-a-slutte-a-spise/84320817 Ble Big Tasty da jeg allikevel var der. Må få prøvd den nye en annen gang.
  8. Når alle har kamera, og umiddelbart dokumenterer konsekvensene av fiendens angrep på sosiale medier, er det lett for fiendens etterretning å justere siktet, og gjøre mer av det som er ødeleggende, og mindre av angrep som bommer. Jeg forstår at det er gøy å få likes og klikk, men husk at fienden setter stor pris på dokumentasjon om hvor godt de treffer. Du kontrollerer ikke hvem som ser bildene du publiserer.
  9. Omelette du fromage med Jarlsberg, skinke og pølse. 😻
  10. Jeg så programmet. Hva er nytt? Selvsagt er det ikke alle som elsker ham, spesielt de som liker dagens styre er skeptisk. Han ønsker å styre i en overgangsperiode, har en god del støtte og er en mer samlende figur enn mange andre i dagens situasjon.
  11. Wienerpølser i lompe med ketchup, sennep og sprøstekt løk 😻
  12. Har mannen et navn, rang og beskrivelse? Bildet sier meg lite. Edit: bildesøk gav meg dette:
  13. Glemte nesten å ta det obligatoriske bildet av pizza, men her er det. 😻😻😻 Bunnene var datovarer som opptar mye plass i en upålitelig fryseboks. Må spise det opp, før fryseren svikter igjen, og pizzabunnene går samme vei som en pakke rå kjøttboller gjorde. 🦨😷
  14. Lenge leve Kongen! Jeg er usikker på egnetheten til noen av de andre på den lista, som heldigvis ikke inkluderer Marius og Durek. Men dette er ikke en avgjørelse som skal fattes av meg. Rekkefølgen vil kunne justeres med barnefødsler og dødsfall.
  15. https://no.wikipedia.org/wiki/Arvefølgen_til_den_norske_tronen Det skal en større skandale, dødsfall eller at kongen abdiserer, før det blir aktuelt å bytte ham ut. Hvem som erstatter ham da er allerede bestemt. Selv om det hadde vært politisk korrekt, er det ingen somaliere på den lista.
×
×
  • Opprett ny...