Gå til innhold

Tycho Urke

Medlemmer
  • Innlegg

    128
  • Ble med

Alt skrevet av Tycho Urke

  1. Viser hvor dobbel moralske og hyklerske mange er når det kommer til krig. Man fordømmer Russland med rette, Russland skal fordømmes og straffes hardt når det er over. Men man er stille og finner på alle mulige unnskyldninger når USA eller andre land begynner med kriging. Det viser at folk er egentlig ikke i mot krig, de er bare i mot ulovlige kriger når land vi ikke liker gjør det.
  2. Du mener slik du gjorde der ? Det er nok du som mangler kunnskap, om du ikke er intelligent nok til å forstå at det er bede for Norge å bli med i EU, det er fakta enten du liker det eller ikke.
  3. Det er tragisk at så mange nordmenn ikke er intelligente nok til å forstå at det vil være bedre for Norge å bli med i EU. De tenker med følelser ikke med logikk og fakta.
  4. Da ble det den finalen jeg ville ha Så får man se blir det Norges 5 VM gull eller Tysklands 2. Mest sannsynligvis blir det Norges 5 VM gull.
  5. USA og Israel de to eneste land noen forsvarer uansett hva de gjør. Trump har også vist at han støtter Putin og Russland over Europa. Men la oss ignorere det.
  6. Norge v Tyskland er den finalen jeg vil ha, så nå må bare Norge slå Nederland Selvsagt det hadde også vært kult med et hatoppgjør mellom Tyskland og Nederland i finalen. Kan ikke se for meg at Nederland skal greie å slå Norge. men det kan selvsagt skje.
  7. Det er irriterende når jeg blir logget ut, uten at jeg selv logger meg ut.
  8. Nei det vil være merkelig om man får en fransk dommer i finalen om Frankrike er i finalen.
  9. Husk det er ikke galt når det er USA som gjør ulovlige ting.
  10. Stortinget sier nei til å garantere for Ukraina-lån – Ap avgjorde Arbeiderpartiet stilte seg sammen med Fremskrittspartiet og Senterpartiet og stemte ned et forslag om at Norge bidrar som garantist for et EU-lån til Ukraina. https://www.vg.no/nyheter/i/8pwVGE/stortinget-sier-nei-til-aa-garantere-for-ukraina-laan-ap-avgjorde Litt rart om Norge skulle være garantist for et EU-lån når vi ikke en gang er med i EU, bra at det ble stemt ned. Norge og Europa skal selvsagt støtte Ukraina i krigen mot djevlene fra øst.
  11. Finansmannen mener venstresiden bommer i ulikhetsdebatten. – Jeg har ikke noe problem med at de rike blir rikere. Men de fattige må ikke bli fattigere, sier Sissener til E24. – Nå har vi jaget ut mange av de rikeste og skarpeste, sier Sissener. https://e24.no/norsk-oekonomi/i/gkPp5L/sissener-om-ulikheten-i-norge-har-ikke-noe-problem-med-at-de-rike-blir-rikere Er dere enige eller uenige Sissener? Ble de jaget ut...eller flyttet de fordi de ikke vil betale skatt ?
  12. Jeg liker hvordan du prøver og framstille det som at bare menn ser på porno og bare menn lager porno. Jeg liker også hvordan du prøver og framstille det som at porno bare er negativt for jenter og kvinner.
  13. Litt tragisk at det er så mange som ikke greier å ha det gøy uten og drikke seg full.
  14. Jeg var litt på kvinneguiden for flere år siden. Ble utestengt, vet ikke hvorfor. Så vit jeg kunne se av reglene, brøt jeg ingen av dem.
  15. Dessverre blir dette siste VM, Norge er med i før et nytt VM i enten Frankrike eller USA. Er bare når det er VM i USA og Frankrike Norge kvalifiserer seg. Og det er bare Italia vi taper mot i VM. Så om Italia ikke kommer til VM, eller vi unngår Italia så vinner Norge VM i 2026.
  16. Om et herrelandslag hadde hat 10 Europa mesterskap, 4 Verdensmesterskap og 3 OL gull, så ville de fått mye mer oppmerksomhet en det kvinnelandslaget i håndball får. Herrelandslaget i fotball får mer oppmerksomhet, og det eneste de har er en bronse medalje fra OL i 1936. Kvinnelandslaget i håndball har 34 mesterskaps medaljer hvor 17 er gull, enste andre idretter Norge kan vise til en slik medalje fangs er vintersport.
  17. Er mange menn og kvinner som kaller seg selvsikre, men så er de egentlig bare ufordragelige.
  18. Ser helle maling tørke enn Amerikansk fotball Når maling tørker skjer det i hvert fall noe.
  19. Kan ikke se for meg noe annet enn at Norge vinner VM for 5 gang.
  20. Med mindre begge er aseksuelle så tror jeg det er vanskelig for et forhold å fungere uten sex, mulig er det men vanskelig.
  21. Dakar rike blir de bedt om å betale skatt som alle andre.
  22. Kommer ikke til å påvirke meg noe, ser bare på fysisk media når det kommer til filmer og tv serier.
  23. Og støtte Trump over Norge og Europa burde bli sett på som en form for forræderi.
  24. Ganske sikker på at det også er mye som ikke går på skinner i Sveits også.
×
×
  • Opprett ny...