Gå til innhold

Ballalaika

Medlemmer
  • Innlegg

    2 068
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    18

Ballalaika vant dagen sist 7. november

Ballalaika hadde mest likt innhold!

Om Ballalaika

Nylige profilbesøk

2 195 profilvisninger

Ballalaika sine prestasjoner

9,3k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Regner med det er en video rett rundt hjørnet fra Candace Owens som besvarer de fleste spørsmål.
  2. Så fordi det finnes noen som ikke har oppfattet at globalize the intifada er en oppfordring til terror(utenfor Palestina), ergo er det ikke en oppfordring til terror? Det er jo en måte å se det på...
  3. Såklart. Og må jo være lov å bare stille spørsmål. Feks kan det jo være Frankrike som prøver å ta bort oppmerksomhet fra at konen til den franske presidenten er avslørt som egentlig en mann. Hvem vet, må være å stille spørsmål.
  4. Ingen av delene. Kurdisk motstandskamp er ikke motivert av anti-tyrkiaisme. Premisset for argumentasjonen din forutsetter en symmetri som ikke eksisterer. Det er ikke slik at anti-semittisme ikke eksisterer fordi det ikke er et tilsvarende anti-turkisme. Det blir en non-sequitur.
  5. Hvilken ene statlig aktør?
  6. Hører du sier det...
  7. Er anti-sionistisk terror legitimt? Eller er det i det hele tatt terror? Det er kanskje helt legitimt motstandsbevegelse? For tross alt, gutta på skauen ble jo også kalt terrorister.
  8. Plutselig? Det har ikke bare vært kontroversielt men umulig å si i dannet selskap at man ikke er sionist. Derfor man har sett disse performative proklamasjonene fra 'propal'-aktivister at man ikke ikke er sionister. Om noe har skjedd plutselig så er det i så fall at det ikke lenger er kontroversielt å ikke være sionist.
  9. Setter pris på at du er åpen og ærlig om det. Mye av forsøkene fra 'propal' fremstår mest performativt og uoppriktig.
  10. Du er ikke sionist mao?
  11. Etter 2 år med normalisering av anti-semittisme og normalisering og oppfordring til terror, så kommer et anti-semittisk terrorangrep - plot-twisten ingen så komme.
  12. De som lagde mest dårlig stemning sist er blant de som har trukket seg, etter som jeg husker.
  13. Hva er koblingen til kristendom?
×
×
  • Opprett ny...