Gå til innhold

Ballalaika

Medlemmer
  • Innlegg

    2 482
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    18

Ballalaika vant dagen sist 7. november 2025

Ballalaika hadde mest likt innhold!

Nylige profilbesøk

2 548 profilvisninger

Ballalaika sine prestasjoner

11,2k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Er nok dessverre litt flere døde ukrainere enn det. Tror nok de er nokså krigspreget mange av ukrainske flyktningene. Spesielt de fra øst.
  2. Hizbollah er shia-muslimer
  3. De trenger bare gi opp en ambisjon om å ødelegge Israel og folkemord på jødene. Det sitter visst langt inne. Mulig det endrer seg om regimet i Iran knekker og de mister sponsoren sin.
  4. Som vanlig kortslutter disse sammenligningene fordi de tar bare halve likningen med i betraktning
  5. Kan dere ikke ta disse anti-semittiske utbruddene et annet sted..
  6. Ok, var ikke tydelig når jeg så videoen. Men ok
  7. Ser man slutten av videoen så er det vanskelig forenlig med at han nettopp er blitt voldtatt med kniv
  8. Ok, jeg så noe annet for meg når jeg leste voldtatt med kniv
  9. Det er vel ganske klart utfra videoen at han ikke er voldtatt med kniv. Jeg lurte egentlig bare på om du hadde sett videoen selv og om du hadde en klar formening om at den tilsa at skyld var bevist utover enhver tvil. Litt usikker på om jeg fikk svar på det siste, men greit nok.
  10. Litt uklart om jeg fikk svar på det jeg lurte på, du mener altså videoen ++ beviser skyld forbi enhver tvil? P.S. Artikkelen var bak betalingsmur så vet strengt tatt ikke engang hva saken er selv altså . Hva ble frafall av siktelsen begrunnet feks?
  11. Du har sett videoen og mener den beviser skyld forbi enhver rimelig tvil?
  12. Siden det ikke er faktafeil i det han sier så stemmer det altså. QED. Mulig utsagnet skal sees i sammenheng med at marine Corps er i siget. Det har vært snakk om at øyer i stredet kunne besettes av landstyrker for å kunne brukes som operasjonsbaser opp mot angrep på skipstrafikk. Alltids en mulig å gå inn på kystlinjen. Men der er visst heftige fjellkjeder med en gang. Kan bli vanskelig. Vet ikke hvordan disse angrepene på skip vil se ut, sånn i praksis.
  13. A.k.a hvorfor bry seg om fakta når vi kan dikte fritt
×
×
  • Opprett ny...