Gå til innhold

Ballalaika

Medlemmer
  • Innlegg

    2 766
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

  • Dager vunnet

    18

Ballalaika vant dagen sist 7. november 2025

Ballalaika hadde mest likt innhold!

Nylige profilbesøk

2 722 profilvisninger

Ballalaika sine prestasjoner

12,3k

Nettsamfunnsomdømme

  1. Jeg hengte meg kanskje mest opp i begrepsbruken. Rettferdig om en krig er jeg kanskje ikke helt vant til, så var kanskje det jeg lurte på.
  2. I hvilken forstand?
  3. Tar feil om hva? Aggressoren mot Iran = presteregimet. Vil tro det er mange som ikke ønsker at regimet skal vinne, så litt uklart hva du mener jeg tar feil i.
  4. Takk for avklaring. For aggressoren mot Iran er jo først regimet.
  5. Heier du på Iran eller heier du på regimet? Sånn apropos nyanse som blir borte.
  6. Evt for å vise hva som skjer med dissenter
  7. Du tenker de henrettes slik offentlig fordi det er så mange som liker å se på?
  8. Hvilke problemer vil det være?
  9. Er du blant disse som heier på Iran?
  10. Helt klart et fininnstilt håndverk å kunne kommunisere godt med unger. Der har Formoe, Lindgren, presteregimet noe til felles, de vet hvordan lage produkter som appellerer til barn.
  11. Jeg jobbet i barnehage en stund i min ungdom. Var mange som synes musikken til Kaptein Sabeltann var en innertier. Liten tvil om at Terje Formoe vet hvordan han skal snakke til kjernepublikummet sitt, gutter i alderen 4-7 år, uten at jeg vet om jeg vil bruke ordet sofistikert for å best beskrive Kaptein Sabeltann.
  12. Dette er avsporing ifht det jeg sa. Meningsløst å diskutere når du legger til grunn påstander for et argument, når de påstandene viser seg å være feil styrer du bare litt unna og fortsetter uanfektet i full mondur. Minner om at dette handlet om påstander om at Katz hadde formulert seg sånn og sånn. Han hadde ikke formulert seg som du påsto. Da er vi ferdig, altså. Sorry.
  13. Du synes de propagandavideoene er sofistikerte?
×
×
  • Opprett ny...