Gå til innhold

KnutValentino

Medlemmer
  • Innlegg

    324
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Nylige profilbesøk

2 709 profilvisninger

KnutValentino sine prestasjoner

19

Nettsamfunnsomdømme

  1. Har nå hentet min nye HP Pavilion Plus laptop. Det er en del som klager på at den er veldig bråkete, men hittil så har den ikke gitt fra seg noe lyd i det hele tatt. Så visst det er noen andre der ute som vurderer å gå til innkjøp av samme pc, men ikke har gjort det fordi den har et dårlig rykte på seg for å bråke mye, så kan jeg iallefall kunne berolige med å si at dette iallefall ikke er tilfelle når den benyttes til enkle oppgaver som å surfe på nettet, se film og når man benytter chromecast. Jeg er også storfornøyd med skjermen og skjermoppløsningen. På det punktet overgikk den det jeg hadde forventet. Det eneste jeg ikke var fornøyd med er størrelsen på skjermen, da den er litt mindre enn skjermen på den forrige pcen. Men jeg er ikke så misfornøyd at jeg skulle ønske at jeg gikk for en annen pc.
  2. Hva er deres tanker om JBL 770C?: https://www.prisjakt.no/product.php?p=10378962 Har de Aptx støtte? Hvordan er JBL 770C sammenlignet med disse (tenker mest mtp. Lyd)?: https://www.proshop.no/Hodetelefoner/Audio-Technica-ATH-M20xBT/3146157?xxxxxxxxxx=prisjakt&xxxxxxxxxx=cpc&xxxxxxxxxxxx=pricesite https://www.coolshop.no/produkt/philips-taa4216bk-00-traadloese-bluetooth-sporthodetelefoner-svart/23PJ8V/?xxxxxxxxxx=prisjakt&xxxxxxxxxx=affiliate&utm_content=pricecomparison&xxxxxxxxxxxx=no_affiliate https://www.hifiklubben.no/argon-audio-soul3-traadloes-hodetelefon/arghpsoul3bk/?xxxxxxxxxx=adtraction&xxxxxxxxxx=affiliate&xxxxxxxxxxxx=1487384505&utm_content=Tek.no&at_gd=B222A1DEA8A0CC7DB70AC3984DD8665978ECA4BD https://www.elkjop.no/product/tv-lyd-og-smarte-hjem/hodetelefoner-og-tilbehor/hodetelefoner/belkin-soundform-isolate-around-ear-tradlose-hodetelefoner-sort/914362?xxxxxxxxxx=tek&xxxxxxxxxx=affiliate&xxxxxxxxxxxx=b2c-loc-tek-affiliate#description https://www.elkjop.no/product/tv-lyd-og-smarte-hjem/hodetelefoner-og-tilbehor/hodetelefoner/belkin-soundform-isolate-around-ear-tradlose-hodetelefoner-sort/914362 https://www.hifiklubben.no/argon-audio-quiet-storm-traadloes-hodetelefon/arghpquietstormbl/?xxxxxxxxxx=adtraction&xxxxxxxxxx=affiliate&xxxxxxxxxxxx=1487384505&utm_content=Tek.no&at_gd=B222A1DEA8A0CC7DB70AC3984DD8665978ECA4BD
  3. Hvordan er disse sammenlignet med de jeg nevnte tidligere?: https://www.elkjop.no/product/tv-lyd-og-smarte-hjem/hodetelefoner-og-tilbehor/hodetelefoner/belkin-soundform-isolate-around-ear-tradlose-hodetelefoner-sort/914362?utm_source=tek&utm_medium=affiliate&utm_campaign=b2c-loc-tek-affiliate#description https://www.hifiklubben.no/argon-audio-quiet-storm-traadloes-hodetelefon/arghpquietstormbl/?utm_source=adtraction&utm_medium=affiliate&utm_campaign=1487384505&utm_content=Tek.no&at_gd=B222A1DEA8A0CC7DB70AC3984DD8665978ECA4BD
  4. Hvor gode er disse sammenlignet med de jeg nevnte i forrige post? Har de Aptx-støtte?
  5. Hva er deres tanker om disse?: https://www.proshop.no/Hodetelefoner/Audio-Technica-ATH-M20xBT/3146157?utm_source=prisjakt&utm_medium=cpc&utm_campaign=pricesite https://www.coolshop.no/produkt/philips-taa4216bk-00-traadloese-bluetooth-sporthodetelefoner-svart/23PJ8V/?utm_source=prisjakt&utm_medium=affiliate&utm_content=pricecomparison&utm_campaign=no_affiliate https://www.hifiklubben.no/argon-audio-soul3-traadloes-hodetelefon/arghpsoul3bk/?utm_source=adtraction&utm_medium=affiliate&utm_campaign=1487384505&utm_content=Tek.no&at_gd=B222A1DEA8A0CC7DB70AC3984DD8665978ECA4BD Disse fikk veldig god score i denne testen: https://www.tek.no/samletest/i/RGBwWO/hodetelefoner-under-1500-kroner?srsltid=AfmBOop_GfNsH0EFJUqEuwKoySY97f9tJdqdH_AGLjWmB6QkW55hGWLH#produkt-23767 Men er usikker på hvilken av de jeg burde gå for.
  6. Hei Jeg er på utkikk etter nye trådløse hodetelefoner som koster maks 1500,- Men det er å foretrekke om prisen ikke overstiger 1200,- Jeg bruker hodetelefoner hovedsakelig når jeg ser på film, så de trenger ikke være noe særlig støydempende. Det viktigste er at de har god lyd og en del batterilevetid. Det er også et krav at hodetelefonene også kan kobles til med kabel. Hvilke foreslår dere?
  7. Takker for all hjelp Valget havnet til slutt på HP Pavilion Plus (https://www.komplett.no/product/1302789/pc-tilbehoer/pc-baerbar-laptop/hp-pavilion-plus-14-ew1050no-14-28k-oled-moonlight-blue)
  8. Noen med HP som har hatt problemer med å benytte hodetelefoner? Tok en titt på reddit og så der at det var en der som hadde problemer med at etter 2 år så kom det ikke noe lyd i hodetelefonene når han koblet de til laptopen.
  9. Dere som benytter eller har benyttet laptop fra HP, hva er deres erfaring med dette merket? Når det gjelder å tørke støv fra pc skjermen bruker jeg vanligvis en litt våt klut. Kan dette også gjøres på en OLED skjerm?
  10. Hvor god er denne?: https://www.komplett.no/product/1302789/pc-nettbrett/pc-baerbar-laptop/hp-pavilion-plus-14-ew1050no-14-28k-oled-moonlight-blue?queryid=ef6d79844b559ac6ead6d8b226f7f19e&sort=PriceAsc# Sammenlignet med denne?: https://www.elkjop.no/product/pc-datautstyr-og-kontor/pc/barbar-pc/lenovo-yoga-pro-7-r7-8hs16512-145-barbar-pc/767135?xxxxxxxxxx=tek&xxxxxxxxxx=affiliate&xxxxxxxxxxxx=b2c-loc-tek-affiliate Tenker spesielt på når det kommer til skjermoppløsning, prosessor, skjermkort og alt annet som er viktig i en pc.
  11. Noen som har tips til andre gode laptoper som har en maks oppløsning på minst 2560 x 1440? Og som har en pris på maks 10.000 kr? Ønsker ikke tips til gaming pcer.
  12. Den laptopen jeg vurderer som den beste per nå har maks oppløsning på 2560x1600 Hvor god kvalitet er dette? Full HD? 2K?
  13. Hva er deres mening om denne?: https://www.netonnet.no/art/gaming/gaming-pc/gaminglaptop/lenovo-loq-15/1034468.11014/ Har denne bedre skjermkort og oppløsning enn denne?: https://www.elkjop.no/product/pc-datautstyr-og-kontor/pc/barbar-pc/lenovo-yoga-pro-7-r7-8hs16512-145-barbar-pc/767135?xxxxxxxxxx=tek&xxxxxxxxxx=affiliate&xxxxxxxxxxxx=b2c-loc-tek-affiliate#specifications
  14. Takk Ja, er også Lenovo Yoga Pro 7 som er er den jeg vurderer som best av de jeg har tatt en kikk på hittil. Eller egentlig så er det IdeaPad Pro 5 16, men er blitt en del tvilende til å kjøpe den mtp. At den må bestilles fra Lenovo sin hjemmeside, og det er mange som klager på leveringstidene deres. Vil helst ikke måtte vente flere måneder på å motta den nye pcen.
  15. Noen som har erfaring med å bestille fra https://www.lenovo.com? Jeg er blitt litt tvilende til å gjøre det etter å ha sett hvor dårlig med tilbakemeldinger de har fått her: https://no.trustpilot.com/review/www.lenovo.com
×
×
  • Opprett ny...