Gå til innhold

JornHansen

Medlemmer
  • Innlegg

    217
  • Ble med

  • Besøkte siden sist

Profile Information

  • Kjønn
    Mann

Nylige profilbesøk

Blokken for nylige besøkende er slått av og vises ikke for andre medlemmer.

JornHansen sine prestasjoner

509

Nettsamfunnsomdømme

  1. Din erfaring er nok ikke noe man kan bygge økonomiske teorier på. Fagforeninger har ekstremt mye mer forhandlingsmakt enn enkeltindivider i lønnsforhandlinger.
  2. ^De influencerne du nevner trenger å få kjenne på litt offentlig skam. Samtidig er det et problem at de vinner på negative kommentarer på platformene deres. Kontrovers gir synlighet på alle sosiale medier, middelveier og ren kunnskap får lite oppmerksomhet. Dette må løses for at menneskene skal finne veien videre.
  3. Viktig og god nyhet. Toppledere i dag har faen ikke peil og forventer topp resultater under elendige forhold. Egentlig burde alle verdens arbeidere bare bli enig om å sette toppledere i gapestokk og knipse de på pungen i et par uker så de lærer seg at de er vanlige folk de og.
  4. God Jul til hele redaksjonen og alle leserne. Tusen takk for at jeg har fått lov å bidra litt i 2025. Til de som sitter alene i jula: ring en venn, et familiemedlem eller ring på hos naboen. Folk er vennligere enn du tror. Og...skulle det være slik at du helst liker å være alene i jula, så er det også lov...helt uten skam. Selv feirer jeg med eggerøre, laks, tilberedelse og spising av ribbe og tilbehør. Når barna har lagt seg blir det Metaphor Refantazio!
  5. The last of us 2 var et dritbra spill. Man kan godt mene at det ikke var 10 eller 9 av 10, men det var solid på alle måter.
  6. Anbefaler deg å teste Exp 33 da det turbaserte gameplayet er kombinert med veldig engasjerende dodge/parry gameplay og timingbaserte angrep. Det er ganske så engasjerende greier. Men...man kan ikke like alt...jeg synes f.eks det er et usunt stort fokus på jrpgs i spilljournalistikken generelt. Det er som om alle spilljournalister er 35 år gamle med et ekstremnostalgisk forhold til PS1 rollespill.
  7. Mange velfortjente priser men årets rollespill skulle ikke gått til Clair Obscure. Man har svært lite valgfrihet i det spillet og det fantes mer verdige vinnere. Er ellers enig i alt prisdrysset til Clair Obscure.
  8. Helt streit det, Det var bare et hjertesukk over hvordan folk henger seg opp i serier og oppfølgere selv når disse ikke på noen måte innfrir forventningene.
  9. Dette spillet fikk middels til ok kritikker da det kom ut og allikevel skal det diskuteres opp og med i mente i hos både gamer.no og på Radcrew discorden. Hvorfor spiller ikke bare folk noe som er BRA istedenfor å henge seg opp i en franchise?
  10. Veldig bra anmeldelse. Jeg hadde kanskje endt opp med en 6/10 selv men jeg er følte det var greit underholdende gamepass-fyll. I forhold til fjorårets spill så engasjerer historien minimalt. Black Ops 6 hadde karakterer jeg brydde meg om, i Black Ops 7 sliter jeg med å huske noen av dem. Den verste utviklingen er at de har hørt på gråtekonene som ville fjerne SBMM. Nå har vi fått en matchmaking som favoriserer guttegjenger som har tid til å sitte på promperommet i timesvis på samme lag, så da får vi dad-gamers nyte å være cannon-fodder i en endeløs rekke med UAV assisterte henrettelser. Jeg vet ikke om jeg gidder å bruke noe særlig tid på online denne omgangen.
  11. Dette ser ut som 2002 og hvis det var et spill jeg aldri hadde kjent fra seriens legendariske røtter så hadde jeg sluttet å se på traileren etter 10 sekunder. Det kor samplet som er brukt i soundtracket var sjarmerende for 20 år siden, nå låter det bare kjipt og uinspirerende. Det var heller ikke en eneste melodi som fenget i traileren. Det eneste som ga go’følelsen for min del var det klassiske 3D kartet. Hvis dette spiller ender opp med å være bra så blir jeg veldig overrasket.
  12. Ikke uenig med alt her, men Gamepass… Gamepass har vært og er fortsatt en helt latterlig bra greie. Jeg har aldri spist så godt som gamer noensinne. Veldig synd at prisen gikk opp så avsindig mye. Blir nok en lang Gamepass pause i vår og sommer med tilhørende fullføring av backlog, så får vi se hvor veien går videre. Det sitter VELDIG langt inne å gå tilbake til Nintendo og Sony nå, men steam boksen ser gøy ut.
  13. Hvem i granskauen mener at DETTE er en drømmekonsoll? Dette er kun for gaming-hipstere som liker å lage instagramvideoer av at de spiller en gammel klassiker i fem minutter, før de slenger seg nedpå sofaen og teller likes mens de spiller Balatro. Det er topp at dette nisjeproduktet finnes, men fortjener det så mye oppmerksomhet?
  14. Jeg har fortsatt herlige dager med min Series X og ville angret hvis jeg gikk for PS5 denne generasjonen. Å bytte ut en håndfull eksklusiver mot den sinnsykt gode dealen som gamepass var ville ikke gagnet meg. Når det er sagt så har prisen på gamepass skutt i været. Jeg har kjøpt koder frem til april og etter det er mitt forhold til gamepass usikkert. Jeg følger spent med på neste generasjon og Xbox har en tung jobb fremover med å overbevise meg. Kommer uansett til å spille på Series X til den dør av naturlige årsaker.
×
×
  • Opprett ny...