Gå til innhold

[haster] Bestemme hvilket program som starter på hvilken skjerm - 8800gts


JKJK

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei.

Kjører tv'n som sekundærmonitor på PC-en og skal just bestilt en gamepad så jeg kan sitte i lenestolen å spille på tv'en innimellom istedet for å sitte på kontorstolen ved pc-skjermen.

 

Hvordan kan jeg forhåndsvelge at et program skal starte på sekundærskjerm istedet for primærskjerm. Finner ikke noe for dette i nvidia kontrollpanelet (siste drivere); men mener dette fantes før?

 

Kan jo kjøre spillet i windowed mode, dra det over på andre skjermen, så sette fullscreen igjen, men er ikke alle spill som støtter windowed, og synes det er litt for tungvindt også.

 

Tips? Må vite om dette går før jeg bestiller gamepad.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hvis du ikke spiller windowed, må du velge hvilken skjerm som er primærskjermen, det er denne alle fullscreen apps vil dukke opp på.

Skrevet

Jeg er fullt klar over at apps vil dukke opp på primærskjermen som default. Jeg lurer på om det er noen måte å endre dette på. Som f.eks. at man kan sette at collin mcrae dirt skal komme over på sekundærskjermen?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...