Gå til innhold

Er dette nye Iphone?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Med tanke på hvor stygg den var, så er det vel bedre å håpe at den ikke er ekte. Til og med skjermen så ut til å være av plast. Skrekk og gru.

Skrevet

Den nye tjukke må være i plast pga GPS, men hvis dette er en liten ny og tynnere uten GPS var det litt rart hvis denne også er i plast.

Skrevet (endret)

Apple vil neppe gå fra Glass skjerm til Plast skjerm.

 

EDIT: Når jeg tenker over det så minner det om noe HTC kunne mekket sammen. (+en ukreativ kid med photoshop)

Endret av ThomasT-93
Skrevet

Nekter å tro at dette er ekte , er vertfall ikke mye logikk i at apple skal gå vekk ifrå looken de har på stort sett alle produktene sine utenom macbook . altso metall , ikke plast .

Skrevet

Bildet er vannmerket iPhon.fr...

Artikkelen på siden der sier den er fake...

 

90% sikker på at det er fake... kinakopi...

Skrevet

Fake. Hold tissemannen inne folkes, og slipp den løs når apple offesielt kommer med den nye iphonen... hvis de gjør det da ;)

Skrevet

Jepp, rimelig sikkert at det ikke er den nye iPhone. Den blir nok mer lik den eksisterende modellen enn den der, som ser ut som en kjip etterligning av LG Viewty.

Skrevet

For øvrig litt vittig om dette faktisk er neste iPhone. Blir da morsomt å se om den blir målt opp mot forrige modell i kvalitet, eller om den blir målt opp mot konkurrerende modeller i funksjonalitet, eller eventuelt en kombinasjon. Om den er ekte, er den drepen for Apples mobilsatsing.

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...