Gå til innhold

Lånte bilen til læreren


Hjalmen

Anbefalte innlegg

Skrevet

For 2uker siden var jeg med 2venner som stjelte bilen til læreren, kjørte litt rundt, og prakerte igjen.

Han som kjørte ingikk ett slags veddemål med læreren "Vedder på at du ikke tørr og ta bilen min og kjøre rundt" da sa han ifra til læreren at han stakk for og ta bilen etc.. og nå er politiet.

 

Kan jeg få 2års utsettetlse på lappen pga jeg har sitti på?.

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)
.. og nå er politiet.

 

Og nå er politiet hva?

 

Innblandet * xD

 

Dette skjedde i skole tiden btw.

Endret av Hjalmen
Skrevet
Hvis du med viten og vilje satt på med en person som du vet ikke har lappen kan du få utsettelse ja.

 

Jaok, men hvor lenge ? kan jeg få rundt 2år ?

Skrevet

La meg nå se; Læreren inngår et veddemål med denne eleven, eleven tar bilen og vinner veddemålet mens du sitter på, og læreren tilkaller politiet?

 

Hva faen slags person er dette?

Skrevet
For å ikke snakke om å kunne bli straffet for innbrudd og grovt tyveri.

 

Er vel ikke grovt tyveri å stjele en bil? :dontgetit:

 

Lærern som burde få straffen som oppmuntrer dere til å ta bilen hans

Skrevet

Utsettelse er ikke alltid 2 år. En "venn" av meg ble tatt 2 ganger uten lappen i Norge og 1 gang i Tyskland og fikk bare 6 måneders utsettelse.

 

Om det som skjedde i tyskland er med i beregningene vet jeg ikke, men vil nå tro at politiet i Norge fikk vite om det.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...