Gå til innhold

Hakking/lagg i cod 4 headquarters


Hjelmn

Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Når dere spiller Headquarters, blir det veldig mye lagg og hakking når dere spiller da? For meg blir det så mye noen ganger at det ikke går ann å spille :( jeg ser at det ikke er linja det er noe galt med. Har 3 grønne strek bak navnet.. Lurer på om det er flere som opplever dette?

Endret av Hjelmn
Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg har ikke opplevd noe lagg med tanke på Headquarters.

Men vil gjerne få ta med en erfaing jeg gjorde.

 

På trådløst internett fikk jeg 3 streker bak navnet mitt, men syntes det var en del lagg.

Skiftet til kabel rett i ruteren, og fikk framdeles kun 3 streker bak navnet mitt, men det var så godt som lagg-fritt.

Så de strekene tror jeg ikke forteller hele sannheten, for jeg fikk en helt ny opplevelse av å spille online.

Skrevet (endret)

De strekene bak nicket dit forteller vel hvor bra connection du har (netthastighet). De forteller nok ikke noe om hvor bra kommunikasjon det er mellom den trådløse senderen og Xbox 360'en/PS3'en?

Bare en tanke. Om det stemmer, aner jeg ikke.

 

Kabel ftw :)

Endret av Amored
Skrevet

Jepp.

De sier ingenting om du har en halv mbit eller 20 mbit.

De skal si noe om hvor kjapt du får respons.

Og som jeg erfarte. 2 forskjellige oppsett som begge gav 3 streker, gav meg helt forskjellig respons og opplevelse. Med stor fordel til kabel direkte i modem.

Skrevet
Ja da er vel det avklart. Men føler dere at dere får fps-drop når dere går inn i smoke?

Ja, litt. Men det skjer i hvilken som helst match uavhengig av gamemode.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...