Oriuss Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 bare noe jeg kom på i farten...har dere hørt om noen som har klart og bytte kjønn i wow... hvis du angret på hva du valgte, kan blizzard bytte til det du hvil ha? er bare litt nyskjerrig om noen har fått det til
Ninety Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 Jeg har begynt å rolle meg male characters, kunne godt tenkt meg å bytte kjønn på noen jeg spiller på som female.
Sinnsyk asylaspirant Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 Skulle ikke forundre meg 5 øre om Blizzard la inn gender-skifte etterhvert, mot 500kroner eller noe.
Oriuss Skrevet 24. mars 2008 Forfatter Skrevet 24. mars 2008 jaja...da var det oppklart.. jeg tenker jeg og at blizzard kommer til og legge til noe slik at man kan skifte kjønn.. først kunne skifte server, så navn, nå mangler det bare og kunne skifte kjønn.
Kiruk Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 Kan nok hende det skjer med tiden, men tror ikke det blir med det første. Ville også mye heller ha sett faction bytte, men det er det nok enda mindre sjangse for skjer.
mad_arab Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 Blizzard har sagt at gender, race og faction bytte ikke er aktuelt. Og istedenfor å syte om det, så få ut fingern og reroll. Vi snakker om et MMORPG her og hva slags rollespill er det om du kan forandre på ALT?
Gjest Slettet+8723 Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 (endret) . Endret 24. mars 2008 av Slettet+8723
Gjest Slettet+8723 Skrevet 24. mars 2008 Skrevet 24. mars 2008 Kan nok hende det skjer med tiden, men tror ikke det blir med det første. Ville også mye heller ha sett faction bytte, men det er det nok enda mindre sjangse for skjer. Faction bytte skjer aldri. Isåfall er det ville mengder muligheter ute å går. Reputation er forskjellig for hver enkelt rase, og dermed er det unike tilbud til hver enkelt rase. Eneste måte dette kunne gått er hvis du startet på horde siden med alt i netural, og ikke noe gear...Da kan du egentlig bare rerolle
WarpX Skrevet 25. mars 2008 Skrevet 25. mars 2008 Blizzard har sagt at gender, race og faction bytte ikke er aktuelt. Nåja. Når folk begynner å forlate spillet på grunn av andre mmorpgs så får nok pipa en annen lyd.
mad_arab Skrevet 25. mars 2008 Skrevet 25. mars 2008 Blizzard har sagt at gender, race og faction bytte ikke er aktuelt. Nåja. Når folk begynner å forlate spillet på grunn av andre mmorpgs så får nok pipa en annen lyd. Hvis folk forlater spillet for andre MMORPGs så er det neppe det som er grunnen.
PSV Skrevet 25. mars 2008 Skrevet 25. mars 2008 Hvis gender, race og faction-bytte engang blir seriøst vurdert i WoW så syns i alle fall jeg det er på tide å gi seg.
Myx Skrevet 26. mars 2008 Skrevet 26. mars 2008 Hvis gender, race og faction-bytte engang blir seriøst vurdert i WoW så syns i alle fall jeg det er på tide å gi seg. Ja enig, men å bytte sveis, skjegg, øreringer etc hadde gjort seg
John Keats Skrevet 26. mars 2008 Skrevet 26. mars 2008 Det kommer jo også i Wrath =) Gleder meg litt for er møkkalei håret på humanen min
Alpakasso Skrevet 26. mars 2008 Skrevet 26. mars 2008 De har sagt på en konvensjon at det ikke er mulig å bytte ansikt, kjønn eller rase. Man kan skifte hår, da. Er ikke sikker på øreringer, facial hair og andre features. (:
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå