Bakke Skrevet 13. februar 2008 Skrevet 13. februar 2008 Manusforfatterne er tilbake på jobb allerede i morgen. Les mer
Douglas Quaid Skrevet 13. februar 2008 Skrevet 13. februar 2008 (endret) Kan ikkje seie eg har merka so mykje til den streiken der nei! Eg visste faktisk ikkje at det har vore streik Endret 13. februar 2008 av Kalvegodt
Nervetattoo Skrevet 13. februar 2008 Skrevet 13. februar 2008 Kan ikkje seie eg har merka so mykje til den striken der nei! Eg visste faktisk ikkje at det har vore streik Men du vil merke noe til den om du følger med på noen av tv-seriene. Den gikk jo lenge nok til at lost/csi etc som går på norsk TV vil få en ufrivillig pause når vi har hentet inn all den tiden vi ligger bak USA.
Douglas Quaid Skrevet 13. februar 2008 Skrevet 13. februar 2008 (endret) Okaj...eg er ikkje den store tilhengaren av såpeopera og sånt Endret 13. februar 2008 av Kalvegodt
phex Skrevet 13. februar 2008 Skrevet 13. februar 2008 Okaj...eg er ikkje den store tilhengaren av såpeopera og sånt Er Lost og CSI såpeoperaer? Vet ikke med CSI, men Lost er i hvert fall ikke det.
Douglas Quaid Skrevet 13. februar 2008 Skrevet 13. februar 2008 (endret) Eg sa "og sånt". Det er seriar folk vert avhengige av. Difor tykkjer eg det er best å la vere å byrja og sjå dei. Eg ser aldri fjernsyn eg, men har eit vel so bra liv likevel Endret 13. februar 2008 av Kalvegodt
SupremeX Skrevet 13. februar 2008 Skrevet 13. februar 2008 Eg sa "og sånt". Det er seriar folk vert avhengige av. Difor tykkjer eg det er best å la vere å byrja og sjå dei. Eg ser aldri fjernsyn eg, men har eit vel so bra liv likevel Javel, og takk til deg. Flott at de endelig har blitt enige. 12 episoder i en sesong er for lite i en serie.
Hopperesque Skrevet 13. februar 2008 Skrevet 13. februar 2008 Jippi! Kan vel egentlig ikke si at jeg har merket så mye til denne streiken, men det blir muligens nye episoder av The Office nå..?
KydeX Skrevet 13. februar 2008 Skrevet 13. februar 2008 Heroes, sesong to ble kuttet ned til 11 episoder istedet for 23 pga. streiken. Håper de nå kjører igang med sesong 3 litt kjapt.
Varmo Skrevet 13. februar 2008 Skrevet 13. februar 2008 Gode nyheter, er det nå et håp om å få fulle sesonger fra eks. Lost?
Steina Skrevet 13. februar 2008 Skrevet 13. februar 2008 Heroes, sesong to ble kuttet ned til 11 episoder istedet for 23 pga. streiken. Håper de nå kjører igang med sesong 3 litt kjapt. Sesong 2 er da ikke ferdig. Volume 3 er ferdig, og det er 2 volum per sesong. De kommer til å fortsette med volum 4 nå, eller del 2 av sesong 2. Kall det hva du vil.
KydeX Skrevet 14. februar 2008 Skrevet 14. februar 2008 Heroes, sesong to ble kuttet ned til 11 episoder istedet for 23 pga. streiken. Håper de nå kjører igang med sesong 3 litt kjapt. Sesong 2 er da ikke ferdig. Volume 3 er ferdig, og det er 2 volum per sesong. De kommer til å fortsette med volum 4 nå, eller del 2 av sesong 2. Kall det hva du vil. Volume 3 startet i siste episode av sesong to. Den skulle egentlig fortsatt i sesong to, men vil bli vist i sesong tre i stedet pga. streiken. Klippet fra Wikipedia.org: "Season three- Volume three: "Villains" "Villains" will begin during the 2008-2009 United States television season. "Villains" was originally supposed to be part of the second season, however the writer's strike caused the volume to be carried over to season three. "
gorber Skrevet 14. februar 2008 Skrevet 14. februar 2008 Dette høres bra ut. Som en ekstra bonus kan det jo tenkes at forfatterne bobler over av kreativitet etter noen måneder ekstra "ferie".
Douglas Quaid Skrevet 14. februar 2008 Skrevet 14. februar 2008 Dette høres bra ut. Som en ekstra bonus kan det jo tenkes at forfatterne bobler over av kreativitet etter noen måneder ekstra "ferie". Det er det slett ikkje sikkert at dei gjer. Dei har ein tendens til å misse fantasien når den ikkje har vorte vedlikehaldt på ei stund.
Jokko88 Skrevet 14. februar 2008 Skrevet 14. februar 2008 Er jo ikke umulig at de har skrevet litt for seg selv for å holde kreativiteten oppe.
Douglas Quaid Skrevet 14. februar 2008 Skrevet 14. februar 2008 Er jo ikke umulig at de har skrevet litt for seg selv for å holde kreativiteten oppe. Det trur eg ikkje dei gidd. Då kan dei jo like godt la vere å streike!
Steina Skrevet 14. februar 2008 Skrevet 14. februar 2008 Heroes, sesong to ble kuttet ned til 11 episoder istedet for 23 pga. streiken. Håper de nå kjører igang med sesong 3 litt kjapt. Sesong 2 er da ikke ferdig. Volume 3 er ferdig, og det er 2 volum per sesong. De kommer til å fortsette med volum 4 nå, eller del 2 av sesong 2. Kall det hva du vil. Volume 3 startet i siste episode av sesong to. Den skulle egentlig fortsatt i sesong to, men vil bli vist i sesong tre i stedet pga. streiken." Hmm, det synes jeg var ufattelig rart. For i siste episode av sesong 1, helt på slutten, så får vi se litt av hva neste episode handler om, og da var jeg helt sikker på at det sto "Volume 3 - Generations". Jeg sjekket tilogmed igjen i går før jeg postet, for å vær sikker. Men NÅ når jeg sjekker, så ser jeg at det står "Volume 2" ja.. Jaja, du hadde vist riktig likevel da.. Men så det blir altså ikke noen "part 2" av sesong 2?, de hopper bare rett på sesong 3. Er vel det samme hva de kaller det da, egentlig.
KydeX Skrevet 14. februar 2008 Skrevet 14. februar 2008 Men så det blir altså ikke noen "part 2" av sesong 2?, de hopper bare rett på sesong 3. Er vel det samme hva de kaller det da, egentlig. Ser sånn ut, dessverre. Jeg er enig i at det spiller liten rolle hva de kaller det da. Jeg gleder meg bare til fortsettelsen, når den enn kommer, for dette er en kanonserie. De klarer liksom å toppe seg selv hver episode. Faren er at de når toppen til slutt..
Anbefalte innlegg