head_hunter Skrevet 8. februar 2008 Skrevet 8. februar 2008 Nå som vi går inn i lost's 4 sesong kommer også lost spillet ut. Noe som jeg ikke har hørt noe om, i det hele tatt. Jeg har bare sett at det kommer ut 29. februar 2008 og lurer litt på hvilken slags spill dette er. Skal jeg ha høye foventninger? Spill ut i fra filmer og tv-serier pleier ikke å vere noe bra, ikke noen jeg har sett ivert fall. Så kan noen fortelle litt om spillet så hadde det hvert fint. Etter som jeg ikke har hørt noen om det regner jeg ikke med at det skal vere noen bra, så jeg har lave forventninger. Jeg er jo en stor fan av av lost serien på tv da
Armageddon Skrevet 8. februar 2008 Skrevet 8. februar 2008 Spillet bør ha en veldig solid historie om det skal være en solid release, for grafikken imponerer ikke. Spår middels gameplay og middels historie slik at spillet anbefales bare til de hardbarka fans av kritikerne.
Cryflopp Skrevet 12. februar 2008 Skrevet 12. februar 2008 (endret) hmm...det skal hete Lost: Via Domus ? heh... joa utifra bildeneher så... ehh, er ikke ett spill jeg tro vil bli en stor skuksess ;P men må vell testes av en LOST-fan Endret 12. februar 2008 av Cryflopp
bannon Skrevet 5. mars 2008 Skrevet 5. mars 2008 Nå som vi går inn i lost's 4 sesong kommer også lost spillet ut. Noe som jeg ikke har hørt noe om, i det hele tatt. Jeg har bare sett at det kommer ut 29. februar 2008 og lurer litt på hvilken slags spill dette er. Skal jeg ha høye foventninger? Spill ut i fra filmer og tv-serier pleier ikke å vere noe bra, ikke noen jeg har sett ivert fall. Så kan noen fortelle litt om spillet så hadde det hvert fint. Etter som jeg ikke har hørt noen om det regner jeg ikke med at det skal vere noen bra, så jeg har lave forventninger. Jeg er jo en stor fan av av lost serien på tv da Hei, jeg har testet spillet, og det var en rett å slett en skuffelse. Spillet tar ca 6-7 timer å gjennomføre og handlingen hopper fram med store steg. Det er også veldig irrterende med at en flere ganger må skifte sikringer for å komme videre, og dette er kun et forsøk på å øke vanskelighets graden, og dra ut tiden. Ellers er det jo noe positivt, og det er det at karakterene ser veldig ekte ut, og stemmene høres ofte ekte ut. Konklusjon: ikke kjøp dette spillet med mindre du er en veldig stor fan av serien.
Deadringer Skrevet 5. mars 2008 Skrevet 5. mars 2008 Jeg har sett bakpå spillet i butikken, og det kan se litt ut som om det er et "pek og klikk"-spill. Det er ikke det, right? Det er 3.persons eventyr?
KristianF Skrevet 6. mars 2008 Skrevet 6. mars 2008 Er 3. persons eventyr ja. Du går rundtom og snakker med de forskjellige for å få info om hva som skjer videre. Så får du diverse kjedlige oppdrag. Går du f.eks. i skogen, så må du gjemme deg inni noen trær omtrent hvert 10. sec pga. den svarte røyken. Kan være du liker spillet om du er en stor lost fan og liker eventyr spill. Men er nok større kjangs for at du ikke liker spillet.
Hrodebert Skrevet 6. mars 2008 Skrevet 6. mars 2008 Spill av denne sjangere som baserer seg på en film eller TV serie, er som regel forferdlige spill av ussel kvalitet, så det blir spennede å se!
AvidGamer Skrevet 6. mars 2008 Skrevet 6. mars 2008 Spillet bør ha en veldig solid historie om det skal være en solid release, for grafikken imponerer ikke. Spår middels gameplay og middels historie slik at spillet anbefales bare til de hardbarka fans av kritikerne. Haha, jeg måtte le litt her. Sorry. "solid historie"...vel. Ettersom at folk enda ser på serien så tror jeg ikke at fans bryr seg så mye på story. For Lost er det største haug av tull siden X-files. Så da må de bare sørge for å lage et spill med masse flashbacks og ubesvate spørsmål, og passe på å avslutte spillet med et spørsmål så har se samme oppskrift som serien.
Armageddon Skrevet 7. mars 2008 Skrevet 7. mars 2008 Les innlegget før du quoter. Spillet BØR ha en solid historie for at det skal bli bra. Handlingen i Lost-serien er.. uforutsigbar på sitt beste. Ut ifra trailere ifra spillet ser ikke det ut som at storyen er veldig engasjerende. Tror jeg holder meg til serien.
Cryflopp Skrevet 7. mars 2008 Skrevet 7. mars 2008 noen som har spilt spillet i det hele tatt? Er det bra?
Dʋgɢtung Skrevet 7. mars 2008 Skrevet 7. mars 2008 Holder på med spillet nå, og selv om jeg ikke forventet at det skulle være bra er det ikke helt middels godt heller vil jeg si. Jeg er fan av LOST, men synes ikke spillet innfrir helt. Tviler vel egentlig på at jeg gidder å i det hele tatt spille gjennom spillet, men man skal aldri si aldri.
KeyStroke Skrevet 7. mars 2008 Skrevet 7. mars 2008 Holder på med spillet nå, og selv om jeg ikke forventet at det skulle være bra er det ikke helt middels godt heller vil jeg si. Jeg er fan av LOST, men synes ikke spillet innfrir helt. Tviler vel egentlig på at jeg gidder å i det hele tatt spille gjennom spillet, men man skal aldri si aldri. Åpniga var litt nice. Men så traff du på "others" også like etter den hatch'n og kort etter er du i svanen. Det går altfor fort, og for mye repitisjon på hva du skal gjøre. Liker lost serien, men gidder nok ikke å starte spillet igjen, etter å ha skrudd på alle dem sikringene inne i svanen, så tenkte jeg at neste pussle ville være det samme bare enda mere repitisjon, gidder ikke det.
head_hunter Skrevet 7. mars 2008 Forfatter Skrevet 7. mars 2008 Klarer ikke spill som er basert på filmer. Enig
Deadringer Skrevet 16. mars 2008 Skrevet 16. mars 2008 Spiller det aws, og må si grafikken er elendig!
vStyle Skrevet 16. mars 2008 Skrevet 16. mars 2008 Klarer ikke spill som er basert på filmer. Goldeneye?
MrL Skrevet 16. mars 2008 Skrevet 16. mars 2008 (endret) Har spilt igjennom hele spillet, og det var vell omtrent like bra som jeg hadde trodd. Spillmessig er ikke dette noe bra spill, men historien i spillet er såpass engasjerende at jeg måtte bare fullføre. Har du ikke sett 1-2 sesong av lost, anbefaler jeg ikke dette spillet. Men jeg er en ekstrem Lost fan, så historien er vell det eneste som gjør dette spillet greit. Skjønner heller ikke at folk klager på graffikken, jeg er en "graffikkhore", og graffikken er det beste med dette spillet, bortsett fra historien da seff. Alle figurene ser kanskje ikke mega bra ut, men bl.a. junglen ser jo ganske bra ut. Eneste som beskymrer meg litt er slutten, avslører egentlig ikke noe her jeg, men putter det i spoiler fordet: Slutten er jo egentlig ganske uklar, og gir liksom ikke noe mening/svar. Er sånn det kan egentlig være tusen forskjellige muligheter på hva som skjedde. Håper bare ikke serien slutter på samme måten Endret 16. mars 2008 av MrLG
Deadringer Skrevet 16. mars 2008 Skrevet 16. mars 2008 Grafikken, styringen, hele spillsystemet er elendig. Om jeg ikke kjeder meg så utrolig for tida ville jeg slettet spillet etter den første timen.
Kexxy er sexxy! Skrevet 16. mars 2008 Skrevet 16. mars 2008 Hadde spillet vært i crysis-grafikk hadde det nok vært verdt det. men ellers.. nei.
Bulletus Skrevet 17. mars 2008 Skrevet 17. mars 2008 Kan dere fortelle meg hva som er galt med grafikken ? Utifra bildene er ikke Lost så ille rent grafikkmessig .
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå