Gå til innhold

Anbefalinger av ørepropper


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei,

 

Jeg har tenkt å skaffe/ønske meg til jul nye ørepropper til iPod nano som jeg kjøpte her om dagen. Synes de som følgte med ikke var noe særlig.

 

Krav:

1. De være behagelig å ha i ørene.

2. God lyd, spesielt bass.

3. Ledningene må holde bra, sånn at man ikke har de 1 måneden så går ledingen inn til sele øreproppen.

4. Maks 400kr

 

Takk for oppmerksomheten! :)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Skal du ha noe bra så må du nok en god del opp fra 400 kr.

Har hørt disse er veldig bra på det med bass. Men det kan bli litt mye bass da-

Bose TriPort In-Ear

 

Koster da mer en det du ville bruke, men bortsett fra det så ser det jo ut som dem skal passe deg bra

Skrevet

Et par plugger som er veldig gode for prisen er Koss In-Ear. MEN, veldig viktig at du prøver de før du kjøper de, for mange er utrolig misfornøyd. De er også vanskelig å tilpasse øret og har en spesiell løsning når det gjelder komfort. Disse koster drøyt et par hundrelapper, og har super lyd for den prisen(Dette forutsetter at man klarer å bruke dem riktig).

 

http://www.multicom.no/PartDetail.aspx?q=p...37;c:36134;r:pg

 

Har hørt mye godt fra Sony pluggene. Litt usikker på hvilken modell det var snakk om, men den kostet rundt 400-500 kroner.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...