TheNarsissist Skrevet 17. november 2007 Skrevet 17. november 2007 Hei har hatt xbox 360 i snart et år men nå begyner den og bøi dårlig noen ganger når jeg spiller så fryser bildet så jeg må starte boxen på nytt hva kan være feil?
TheNarsissist Skrevet 17. november 2007 Forfatter Skrevet 17. november 2007 Blir nok en tur til Tyskland på den..... Hæ?
kjottojo Skrevet 17. november 2007 Skrevet 17. november 2007 hei! du må nokk sende den til tyskland ja;) skjipe greier:P men lurte på hvor jeg kan få tak i et netverkskort til den første xboxn? mitt røyk i dag! eller om nån viste hvor jeg kunne kanskje sende den inn`?
TheNarsissist Skrevet 17. november 2007 Forfatter Skrevet 17. november 2007 Blir nok en tur til Tyskland på den..... Hæ? Men hva skal jeg gjøre?
kjottojo Skrevet 17. november 2007 Skrevet 17. november 2007 du ringe te den butikken du har kjøpt den oss, så sei du ka som feile den og da sende dem den te tyskland;)
kjottojo Skrevet 17. november 2007 Skrevet 17. november 2007 høres ut som om den får før dårli lufting og det kan godt være at det e strømførsyninga.
Dvil Skrevet 17. november 2007 Skrevet 17. november 2007 Hei har hatt xbox 360 i snart et år men nå begyner den og bøi dårlig noen ganger når jeg spiller så fryser bildet så jeg må starte boxen på nytt hva kan være feil? Hadde samme problemet for etpar uker siden.Noen dager senere ble det rrod,så det er mulig du får et forvarsel der.Xboxen hadde jeg hatt siden release så det var en seig j....l.Forøvrig aldri hatt noen som helst probl. før dette.
Pansergnom Skrevet 19. november 2007 Skrevet 19. november 2007 Det begynner jo å bli kaldt ute, kanskje det er derfor... Gud jeg er i det morsomme hjørnet idag!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå