Eriqo Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 Jeg skrudde på Xboxen min etter at min bror hadde spilt. Da kom de 2 nederste ringene på og begynte å lyse rødt. Først fikk jeg panikk fordi jeg trodde det var 3, men var heldigvis bare 2 ringer. De 2 nederste altså. Så kom opp en feilmelding hvor det sto masse dritt. System fail eller noe sånt :S Husker ikke helt. Sto jeg skulle ringe kundeservicen til Microsoft. :S Så skrudde jeg den av og så på, og nå fungerer den igjen Kan dette ha skjedd pga overoppheting. Brodern hadde spilt en stund...
medlem-108338 Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 altså tviler på det var mye spilling (spiller 7-8 timer nesten vær dag ) tror nok 2 røde lys = kontakten er ikke skikkelig i? er ikke helt sikker Min fikk 3 røde lys 2 ganger og overlevde..
Landeplagen Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 To lys betyr overoppheting. Da må du bare la den kjøle seg ned på en kald plass en stund. Tre ringer derimot, det er døden. Fire betyr at video-kontakten ikke står i.
Kjeksmestern Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 To lys betyr overoppheting. Da må du bare la den kjøle seg ned på en kald plass en stund.Tre ringer derimot, det er døden. Fire betyr at video-kontakten ikke står i. Og ett lys betyr at DVD-drevet er ødelagt (?)
ØysteinT Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 Fikk tre ringer på min idag, når jeg skulle begynne å spille Assassin's Creed Skrik, og med Ace Combat 6 + Mass Effect neste uke. Mamma!
Jakoozie Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 Fikk tre ringer på min idag, når jeg skulle begynne å spille Assassin's Creed Skrik, og med Ace Combat 6 + Mass Effect neste uke. Mamma! Me sympathises..
Quatafire Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 Min fikk 3 røde ringer for et par dager siden da assassin's creed var på vei så trodde jeg måtte sende den inn, men den har funket siden det uten problemer etter jeg skrudde den av og ventet 5 min.. Tror nok de lyser igjen snart men får spilt assassin's creed
Chaz0r Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 Fikk 3 røde ringer på tirsdag, men satser på at det var pga. fuktighet. Tok håndkletrikset, og den funka. Satser på at den fortsatt funker, og at jeg slipper å stikke ned på expert å bytte den inn.
ØysteinT Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 Fikk 3 røde ringer på tirsdag, men satser på at det var pga. fuktighet.Tok håndkletrikset, og den funka. Satser på at den fortsatt funker, og at jeg slipper å stikke ned på expert å bytte den inn. Håndkletriks?
Chaz0r Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 Ja. du pakker kjeksboxen godt inn i to håndklær mens den står på med RRoD, venter i 15-20 min, pakker kjeksboxen ut av hådklæra, tar ut ledningene og lar den lufte seg i 15-20 minutt, så skal den virke igjen. OPm dette er pga. fuktigheten RRoD eller programfeil RRoD vet jeg ikke, men det hjelper i de fleste tilfeller.
Tor Rasmussen Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 Unskyld for off topic - men... Jeg er så lei folk som omtaler det som "3 ringer". Det er altså snakk om EN ring. Den er ikke fullstendig engang. Den har 3 segmenter. Skjønner ikke hvor folk får det fra at de få 3 røde ringer. Det er helnorsk fenomen. Søker man på Ring of Death, får man mange sider. Søker man på Rings of Death, får man stort sett henvisninger til Norske sider. Bare se topic på denne posten. Folkens, det er EN ring. Takk!
Eriqo Skrevet 15. november 2007 Forfatter Skrevet 15. november 2007 Unskyld for off topic - men...Jeg er så lei folk som omtaler det som "3 ringer". Det er altså snakk om EN ring. Den er ikke fullstendig engang. Den har 3 segmenter. Skjønner ikke hvor folk får det fra at de få 3 røde ringer. Det er helnorsk fenomen. Søker man på Ring of Death, får man mange sider. Søker man på Rings of Death, får man stort sett henvisninger til Norske sider. Bare se topic på denne posten. Folkens, det er EN ring. Takk! HAHA! Jeg håper det var ironi..
Koffert Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 Folkens, det er EN ring.Takk! Jeg har irritert meg over akurat det samme (nei, faktisk ikke ironi). Har man fått 3/4 av en 360˚ ring, har man det, og ikke 3 ringer. Takk.
medlem-108338 Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 (endret) Unskyld for off topic - men...Jeg er så lei folk som omtaler det som "3 ringer". Det er altså snakk om EN ring. Den er ikke fullstendig engang. Den har 3 segmenter. Skjønner ikke hvor folk får det fra at de få 3 røde ringer. Det er helnorsk fenomen. Søker man på Ring of Death, får man mange sider. Søker man på Rings of Death, får man stort sett henvisninger til Norske sider. Bare se topic på denne posten. Folkens, det er EN ring. Takk! Kjønner ikke problemet ditt.. Det høres dummere ut når du sier person 1: "Jeg fikk 3/4 av den røde ringen på xboxen ! " person 2: "Ja men hva betyr 2/4 av av den røde ringen da?" person 1: "Vel 2/4 av ringen betyr blablabla. ." Bedre å si jeg fikk 3 røde lys Da er det ikke snakk om ring anyway edit: Hva betyr segmenter? Endret 15. november 2007 av CatoZ
Tor Rasmussen Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 Hva med å si Ring of death? Takk! Det var dit jeg ville. Og det var ikke ironi.
AnaXyd Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 Eller bare ingorere det? Håndkle trikset er ikke akkurat anbefalt heller..
Tor Rasmussen Skrevet 15. november 2007 Skrevet 15. november 2007 wow, det funket med håndkletrikset. Mener å huske at det bare er en midlertidig løsning. At Xbox360 vil feile igjen senere, og da vil ikke håndklertrikset virke igjen. Altså, du ha punktert, og nå dyttet spikeren inn i hullet igjen for å holde på luften.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå