Gå til innhold

Demo av Tarr Chronicles (PC)


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Står at jeg må ha CD når jeg installerer! Funker heller ikke å mounte setup-1.bin i Daemon Tools.

Endret av Shifty
Skrevet
Står at jeg må ha CD når jeg installerer! Funker heller ikke å mounte setup-1.bin i Daemon Tools.

9552466[/snapback]

 

Akkurat dette får du nok ikke svar på her dessverre, feil forum!

Skrevet
Står at jeg må ha CD når jeg installerer! Funker heller ikke å mounte setup-1.bin i Daemon Tools.

9552466[/snapback]

 

Hadde vært en ide å kjøpe CD-en da smarten?

Skrevet
Noen som kan fortelle meg hva dette handler om, og hvordan spill det er? Sammenligninger osv.

9552098[/snapback]

 

Tja, det vil jo hjelpe en del om du leser artikkelen da det står skrevet en god del informasjon der?

Skrevet
Arr, jeg lasta ned demoen, "dummen". .bin-greia ligger der. Hva tror du jeg er?

9552825[/snapback]

 

Du er dessverre ikke alene om dette problemet. Jeg har lest flere poster fra folk som har kjøpt nedlastingsversjonen av spillet og får samme feilmelding.

 

Jeg har heldigvis ikke opplevd denne, men spillet har nok av andre problemer. Kræsj til skrivebord mellom oppdrag er ganske irriterende. Jeg er glad jeg bare har prøvd demoen og ikke betalt for det.

 

Dette er synd for førsteinntrykket er veldig bra. Fin grafikk, spennede historie og hektisk romkamp. Mmm...jeg har virkelig savnet denne typen spill.

 

Vi får håpe det kommer dugandes feilrettinger. :)

Skrevet (endret)

Funket som smurt på Vista her. Var på tide det kom et spill som dette, minner meg om Freespace (IKKE Freelancer :roll:) Så jeg blir nok å kjøpe det (box)

 

Men sånn som jeg forstår det, for folk som ikke bryr seg om å ha spillet fysisk, kan det allerede kjøpes og lastes ned(?) [Link]

Endret av MaKakk
Skrevet
Funket som smurt på Vista her. Var på tide det kom et spill som dette, minner meg om Freespace (IKKE Freelancer  :roll:) Så jeg blir nok å kjøpe det (box)

9564736[/snapback]

 

Jeg tenkte også på Freespace. :)

 

Kontrollmetoden er jo rippet fra Freelancer, da. ;)

 

(Jeg digger forøvrig Freelancer, men det er et ganske annet spill. Mer likt Privateer.)

Skrevet
Omtalen i Gamersgate viser forøvrig til at det muligens trengs en patch eller to for å fikse de verste buggene..

9566776[/snapback]

 

Patchen kom dagen etterpå eller to etter at den brukeromtalen ble skrevet ;)

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...