MrL Skrevet 13. september 2007 Skrevet 13. september 2007 (endret) Sitter å vurderer å kjøpe denne skjermen og kjøre dual screen med denne(som jeg har fra før av..). Skal kanskje kjøpe den i morra..gidder jeg? Endret 13. september 2007 av Andreas045
Mattlakk Skrevet 13. september 2007 Skrevet 13. september 2007 (endret) Er vel ingen andre enn deg som kan svare på om du gidder ? ^^ Endret 13. september 2007 av crawford
MrL Skrevet 13. september 2007 Forfatter Skrevet 13. september 2007 Er vel ingen andre enn deg som kan svare på om du gidder ? ^^ 9489862[/snapback] Hehe mulig det. Men skjermen er vel grei den?
Simen1 Skrevet 13. september 2007 Skrevet 13. september 2007 Det blir seende litt rart ut med de forskjellige fargene på ramme og fot, samt ulik størrelse. Hvorfor kjøper du ikke bare 2 stk og selger den gamle 19-tommeren? PS. Du er vel klar over at 22-tommeren ikke har DVI?
MrL Skrevet 13. september 2007 Forfatter Skrevet 13. september 2007 Det blir seende litt rart ut med de forskjellige fargene på ramme og fot, samt ulik størrelse. Hvorfor kjøper du ikke bare 2 stk og selger den gamle 19-tommeren? PS. Du er vel klar over at 22-tommeren ikke har DVI? 9489946[/snapback] Vil antakligvis ikke få igjen en nesten dritt for 19 tommeren, en i klasse min har begge skjermene, og ser helt greit ut. Er klar over at den ikke har DVI, men er dette noe jeg abselutt burde ha?
Simen1 Skrevet 13. september 2007 Skrevet 13. september 2007 Nei, det er ikke noe må-ha, men mange føler at det er en viktig egenskap skjermer bør ha. Særlig med tanke på at skjermkort stort sett bare har DVI nå for tiden og det ikke er usannsynlig at kompatibilitet med VGA/D-sub kuttes ut fra skjermkort om ikke så mange år grunnet produksjonskostnader og lav etterspørsel.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå