Gå til innhold

Madeleines foreldre, skyldige?


Mr. Bojangles

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Gjest Slettet-EIV2CS
Skrevet

Jeg toro dem er skyldige :no:

Skrevet

Tja. De dopet ned ungene for og komme seg til en restaurang.

Enten har PedoBear vært der og tatt henne eller så har "the Drugs" tatt livet av henne...

 

Mest sannsynlig at PedoBear kom. For han liker småunger som er neddopet av "sovemedesin"

Skrevet
Min teori er at foreldrene gjorde det for å få penger....

9453217[/snapback]

Det samme tror jeg og har trodd det helt fra starten av.

Skrevet

At de drepte henne ved et uhell virker ikke så usannsynlig hvis man ser på det ekstreme mediekjøret som en eller annen form for desperat unnamanøver som bare eskalerte i agurktiden.

Enten det, eller så er de bare helt borti veggene syke i hodet. De ser jo ikke helt gode ut.

Skrevet

Gleder meg til denne saken er over, de gjorde først alt de kunne for at denne saken ikke skulle glemmes før den ble oppklart, de fikk millioner av dollar, men med en gang de innså at mediene er et "two-edged-blade" så ville de ikke ha noe mer med mediene og de ville at alt skulle glemmes.

Skrevet

Jeg tror, for å være helt ærlig foreldrene vet mer en det de har gått ut med. Det er noe som ikke stemmer.

 

 

Hvis dette faktisk er riktig, er det helt horibelt. Man dreper ikke barna sine liksom, og uansett hvordan du vender og vrir på det, vil de bli tatt.

Gjest
Dette emnet er stengt for flere svar.
×
×
  • Opprett ny...