FuJJi Skrevet 16. juni 2007 Skrevet 16. juni 2007 Jeg lagde en tråd på wow-europe om det nye arena season 2 settet for druid. Hvis du er druid please les tråden og legg in en comment så forhåpentligvis blizzard ser det. http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=296520074&sid=1
v-gard Skrevet 16. juni 2007 Skrevet 16. juni 2007 (endret) Kan du ikke like så godt klage på tier 5 og da? Endret 16. juni 2007 av Tullut
storken Skrevet 16. juni 2007 Skrevet 16. juni 2007 Kan du ikke like så godt klage på tier 4 og da? 8877117[/snapback] tier 5 *
wise™ Skrevet 16. juni 2007 Skrevet 16. juni 2007 De ser det sikkert, men tror du de bryr seg? Nei, tviler sterkt. Uansett hva du mener, tviler jeg på at de kommer til å forandre på det. Siden allerede har sagt at arena set skal se likt ut som tier-settene (tror jeg, leste det i en eller annen post her på forumet).
ASDASDKL2131 Skrevet 16. juni 2007 Skrevet 16. juni 2007 Er det noen av dere som i det hele tatt har lest det han har skrevet og tatt en titt på bildene? Tingen er jo at settet til druids er annerledes da Blizzard av en eller annen grunn har laget leggings på arena-settet som vanlige bukser, ikke kilt slik tier 5 er.
wise™ Skrevet 16. juni 2007 Skrevet 16. juni 2007 Kan jo hende det er en slags bug da. Det kommer sikkert til å se likt ut med annen farge, men det er ikke live enda, så det er sikkert noe bugs med det som gjør at det ikke ser likt ut.
Lednar Skrevet 17. juni 2007 Skrevet 17. juni 2007 Som feral druid liker jeg kilt best... Faktisk, ja Og T5 er greit hvis du gjemmer headen. Men Gladiator gearet...huffff =/
Be__bad Skrevet 17. juni 2007 Skrevet 17. juni 2007 har ingen druid selv, men synes kansje headen er litt snodig.. Men er det ikke bare å være i forms da? om du er resto skaffer man bare en kjole og dekker over=) (slet meg gjennom noen måneder med shadoweave VEST så vet om problemet)
Zithor Skrevet 17. juni 2007 Skrevet 17. juni 2007 Umh etter å ha sett de bildene du postet på, vel i grunnen den latterlige whine posten på wow forumet syntes jeg armor looken ser stilig ut. Sånn! Nå kan ikke blizzard gjøre noe med det fordi en person (jeg) liker looken, hihi.
FuJJi Skrevet 17. juni 2007 Forfatter Skrevet 17. juni 2007 Umh etter å ha sett de bildene du postet på, vel i grunnen den latterlige whine posten på wow forumet syntes jeg armor looken ser stilig ut. Sånn! Nå kan ikke blizzard gjøre noe med det fordi en person (jeg) liker looken, hihi. 8881289[/snapback] Latterlig? Hvis ikke folk hadde sagt ifra hadde ingen skifta på noe! 98% av druidene klager på det nye arena settet og da bør de gjøre noe på det...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå