The Norwegian Skrevet 27. mai 2007 Skrevet 27. mai 2007 Hie alle sammen! Jeg sletta i dag alle spillene jeg har på den bærbare, fordi jeg har enten fullført dem mange ganger, eller de rett og slett er kjedelige. Men jeg leter etter et lite koselig spill som ikke blir gammelt etter et par uker! Et lite spill jeg kan dra fram i 10-20 minutter for å ta en liten pause fra jobbingen. Er det noen som har noe å anbefale? Jeg takker for svar Dzienkuje
Gjest Slettet-EIV2CS Skrevet 27. mai 2007 Skrevet 27. mai 2007 Hie alle sammen! Jeg sletta i dag alle spillene jeg har på den bærbare, fordi jeg har enten fullført dem mange ganger, eller de rett og slett er kjedelige. Men jeg leter etter et lite koselig spill som ikke blir gammelt etter et par uker! Et lite spill jeg kan dra fram i 10-20 minutter for å ta en liten pause fra jobbingen. Er det noen som har noe å anbefale? Jeg takker for svar Dzienkuje 8717118[/snapback] hvilken sjanger tenker du på?
The Norwegian Skrevet 27. mai 2007 Forfatter Skrevet 27. mai 2007 (endret) Ikke no gta, farcry, postal eller noe, for det går jeg fort lei. Men jeg tenker egentlig på hvilket som helst spill i alle sjangre, men noe du ikke går lei av. Behøver ikke være no kjent heller. Bomberman er jo en mulighet Endret 27. mai 2007 av Acolyt3
The Norwegian Skrevet 27. mai 2007 Forfatter Skrevet 27. mai 2007 Soldat er absolutt en mulighet, men har spilt det før, og gikk lei etter noen dager :/
Mompen Skrevet 27. mai 2007 Skrevet 27. mai 2007 Linerider kan jo være litt artig å dra frem nå og da.
stoffihordnes Skrevet 27. mai 2007 Skrevet 27. mai 2007 trackmania :!: 8717314[/snapback] Trackmania, også kjent som Across, er en skikkelig slager. Et enkelt, og fengende spill der du kjører motorcross, 2d, og hopper rundt og tar epler, med masse hindre osv.
halvorg Skrevet 27. mai 2007 Skrevet 27. mai 2007 Linerider er et knallgodt forslag. Det at trackmania er Across er feil. Across = Elasto Mania = Elma. Både Trackmania (arkade bilspill) og Across er gode spill.
Rescue me Skrevet 27. mai 2007 Skrevet 27. mai 2007 Alle spill blir jo gammel. Om 10 år er f eks Company of Heroes gammelt.
Rocket Skrevet 27. mai 2007 Skrevet 27. mai 2007 prøver meg på en dristig her jeg...kabal? anser meg som en normalt hardcore gamer selv, og mange timer blir brukt til alle slags spill jeg får klørne i, men et av de eneste spillene som ikke blir glemt etterhvert, er den udødelige kabalen det er jo så enkelt, og likevel så komplisert. tar jo bare 1sec å starte, bruker ingen ressurser og underholdningsverdien er omentrent like stor hver gang...
The Norwegian Skrevet 27. mai 2007 Forfatter Skrevet 27. mai 2007 Jeg snakker om spill hvor ikke det samme skjer om og om og om igjen! RTS er kanskje en slik sjanger..
Looper87 Skrevet 27. mai 2007 Skrevet 27. mai 2007 Zanzarah: The Hidden Portal Kjempeflott eventyr/RPG spill. Selv om spillet er veldig barnevennlig, er det veldig gøy og engasjerende for det om. I spillet samler du på fairyes av ulike elementer som du bruker til å sloss med for å komme deg videre i spillet. Slosskampen foregår i FPS og der gjelder det å bruke gode skills og være høy level for å vinne.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå