Gå til innhold

Det brygger til krig


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Har mer tro på zigbee enn wibree. Man har drevet og forsket på utnyttelsesmulighetene til zigbree i mange år allerede og virker som om det vil komme mange produkter ut av det.

 

Men ZB blir brukt i mange flere forskjellige sammenhenger, ikke bare mobiler. Slik at på den måten kan muligens WB bli brukt til mobil kommunikasjon mens ZB til husholdningsapparater osv. Men uansett ser frem til at etterkommerne til BT er på vei. BT bruker pr dags dato altfor mye strøm til at folk flest velger å ha det påskrudd på mobilen ved vanlig bruk.

Skrevet

Morsom alrtikkel og lese :wee: Zigbee, Wibree, whee.

Nei, får håpe blåtann blir. Nå er det så utbredt og mange andre ting som har det integrert, så får nå håpe på at blåtannen blir.

Skrevet (endret)

Det er ikke helt godt å si hvem som vil vinne, selv om Nokia står med det ene selskapet. Får vente og se om det blir krig, og hvem som blir først. :)

Endret av kornelen
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...