beachboy Skrevet 30. mars 2007 Skrevet 30. mars 2007 (endret) Hei! Noen som har erfaring med denne? http://www.mpx.no/aspx/produkt/prdinfovnet.aspx?plid=77643 Må sies at jeg ikke kan bygge selv og har ellers ikke tenkt til noen overklokking osv. Digg med ferdigbygget pc som blir hentet når/hvis noe skjærer seg... Planen min var at jeg skulle kjøpe pc på komplett som de bygget for meg. Men de har dårlig kabinettutvalg og det eneste som var ok der har de (for 2 dager siden) fjernet fra listen over valg jeg har. Takker for alle mulige tilbakemeldinger om denne pc'n Endret 30. mars 2007 av beachboy
DemoniZer Skrevet 30. mars 2007 Skrevet 30. mars 2007 Hei! Noen som har erfaring med denne? http://www.mpx.no/aspx/produkt/prdinfovnet.aspx?plid=77643 Må sies at jeg ikke kan bygge selv og har ellers ikke tenkt til noen overklokking osv. Digg med ferdigbygget pc som blir hentet når/hvis noe skjærer seg... Planen min var at jeg skulle kjøpe pc på komplett som de bygget for meg. Men de har dårlig kabinettutvalg og det eneste som var ok der har de (for 2 dager siden) fjernet fra listen over valg jeg har. Takker for alle mulige tilbakemeldinger om denne pc'n 8274866[/snapback] Dette er en herlig pc med få problemer. Jeg jobber på support til b.la Cinet og MPX så jeg burde vite det Go for it!
beachboy Skrevet 30. mars 2007 Forfatter Skrevet 30. mars 2007 hehe! så det er deg jeg skal plage når alt går i stå. Kan sikkert få tilsvarende komponenter til lavere pris, m en gidder ikke maset. Vil ha en ferdig pakke og slippe mas! Tusen takk for svar!
beachboy Skrevet 31. mars 2007 Forfatter Skrevet 31. mars 2007 (endret) Noen som har noen formening om spesifikasjonene her? er det ikke litt dumt med kun en harddisk? Burde ikke operativsystemet ha en egen? her er spesifikasjonene: Kabinett: AOpen Noveau Gamer Supertower med Blue-LED foran og bak samt gjennomsiktig sidevindu Strømforsyning: Thermaltake Toughpower 750W m/ 120mm vifte. Hovedkort: Asus P5B Deluxe / WIFI ATX hovedkort Chipset: Intel P965 + ICH8R m/ Intel Fast Memory Access teknologi Prosessor: Intel Core 2 Duo E6600 Prosessor, (Dual Core, 2,4GHz, 1066MHz FSB, 2x2MB cache, Socket 775) m/ Nexus PHT-7750 kobber prosessorkjøler Minne: Kingston Hyper-X 2GB Dual DDR2 800MHz minne (Max 8GB DDR2 800/667/533) Skjermkort: nVidia GeForce 8800GTS 320MB PCI-E skjermkort. 320-bit, GDDR3, DVI+DVI, Dual VGA, HDTV Harddisk: 750GB (1 x 750GB) Serial ATA 3Gb/s harddisk, 16MB cache, 7200rpm. Endret 31. mars 2007 av beachboy
beachboy Skrevet 1. april 2007 Forfatter Skrevet 1. april 2007 LoL!Harddisken er jo på 750gb... 8284950[/snapback] Ja derfor jeg uthevet den. Er ikke det noe spesielt? Ha ikke sett noe lignenede før... hmmm.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå