Gå til innhold

Takler dette systemet bf2


Anbefalte innlegg

Skrevet (endret)

Hei har nå en dell med verken agp eller pci e. Lurte på om hvis jeg kjøpte dette skjermhortet ville klare å kjøre bf2 på low??

 

Resten av systemet :

 

Celleron 3,06ghz

1gb ram

 

Noen som har dette komrtet?? (Gode/dårlige eraringer?)

Endret av mtk939
Videoannonse
Annonse
Skrevet (endret)

Kjører fint BF2 med slik prosessor og med 1 GB ram med litt forsiktige innstillinger. Derimot tviler jeg sterkt på at et PCI-skjermkort klarer å dra det. PCI-bussen vil nok bli for trang.

Endret av Muffinman
Skrevet
Nei, det holder nok ikke... Jeg ville iallfall ikke spilt det. BF2 bruker over 1GB RAM.

8196202[/snapback]

hvis du skal spille på high ja, men sånn som jeg som spiller på mideum så funker 1 gig bra ;)

 

trådstarter: hvilket skjermkort har du?

Skrevet

Du skal nok klare å kjøre bf2 på greie innstillinger med det kortet. På bf2 er det kanskje best å ha det meste på medium, det er min erfaring hvertfall.

Skrevet
Du skal nok klare å kjøre bf2 på greie innstillinger med det kortet. På bf2 er det kanskje best å ha det meste på medium, det er min erfaring hvertfall.

8198842[/snapback]

 

 

tja ,en venn av meg gamer bf på en gammel dell med pci skjermkort , 2,8ghz intel og 512 ram på low, funker bra det ,,

 

 

så skal nok klare deg !

Skrevet

Emnetittelen i denne tråden er ikke god nok, om ikke dette blir endret slik at det er lettere å forstå hva slags informasjon tråden omhandler vil denne bli stengt! En god emnetittel er en tittel som forklarer godt hva innholdet i posten din går ut på. En bruker bør kunne skaffe seg oversikt over hovedinnholdet i posten bare ut fra å lese tittelen. Vennligst forsøk å ha dette i tankene neste gang du starter en tråd, og orienter deg om hva vår nettikette sier om dårlig bruk av emnetitler.

 

Bruk p_edit.gif-knappen i første post for å endre emnetittelen.

 

(Dette innlegget vil bli fjernet ved endring av emnetittel. Vennligst ikke kommenter dette innlegget, men rapporter gjerne dette innlegget når tittelen er endret, så vil det bli fjernet.)

Skrevet (endret)

56 watt til rådighet

ca, 350 watts psu?

 

http://www.komplett.no/k/ki.asp?sku=331534

http://www.komplett.no/k/ki.asp?sku=329792

 

rimelig hovedkort med støtte for ddr2 opp til 4 stk ram moduler, pci-e

og senere hvis du vil oppradere cpu så er det bare å sette i en dual core.

 

 

det spørs hvis du har ddr2 fra før og ikke pc3200 ram.

 

hvis så tilfelle så kan det være en fordel å gå for dette oppsettet så lenge du oppgir det som står på din strømforsyning.

 

først og fremst type, hvor mange watt. også hva det står på disse

 

3.3

5

12 hvor mange amper dem ligger, mellom 15-30. på de forskjellige.

 

1.578,00

pluss 80kr frakt.

da spiller du bf2 på fullt.

http://www.komplett.no/k/ki.asp?sku=301113

 

klarer du dette i tilleg hvis det er 533mhz ram så får du kjørt alt på fullt fordi med bf2 og windows så ligger det opp mot 1300mb ram.

Endret av pizzafordi

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...