ulrikft Skrevet 25. januar 2007 Skrevet 25. januar 2007 Hei hopp! 1) Jeg savner en Theorycraft for melee-klasser, den jeg finner tar kun noen få casters. Er greit å ha full oversikt over hva som skjer. Kunne godt tenkt meg en for paladinen og shamanen også, den jeg fant hadde bare mage og lock. 2) Jeg finner ingen oppdatert MoveAnything. Irriterende. Jeg bruker squeenix, og når jeg har den et annet sted enn oppe i hjørnet henger "world map"-knappen igjen. Djevelsk irriterende. Noen som vet om en løsning på dette?
Kenneth_S Skrevet 25. januar 2007 Skrevet 25. januar 2007 /squeenix hide worldmap Så får en hvertfall fjerna knappen..
ulrikft Skrevet 25. januar 2007 Forfatter Skrevet 25. januar 2007 /squeenix hide worldmap Så får en hvertfall fjerna knappen.. 7795572[/snapback] ok, så det er ikke mulig å få den med? Takk uansett..
Duddelmus Skrevet 25. januar 2007 Skrevet 25. januar 2007 Du veit at World Map can toggles med "M"? Trenger ikke noe minimapicon der as
superreven Skrevet 25. januar 2007 Skrevet 25. januar 2007 /script MiniMapWorldMapButton:Hide() For de som vil gjemme Map button og ikke bruker Squeenix. Siden worldmap kan nås ved "M" ser jeg ingen vits i å ha ekstra knapper der oppe som brukes til ingenting.
henrik_s Skrevet 25. januar 2007 Skrevet 25. januar 2007 Oppdatert MoveAnything. Og jeg mener å huske at TheoryCraft funker på alle klasser.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå