Medisinmannen Skrevet 16. januar 2007 Skrevet 16. januar 2007 Hei. Jeg fikk tak i Flight Sim. X og tenkte at jeg skulle bruke min gamle joystick med det. Jeg installerte spillet og skulle plugge i Joystikken: Det var ikke USB! Det var gameport, sann gamle hovedkort har intregrert! Må jeg kjøpe meg et adapter? Finnes det? Eller må jeg bare kjøpe meg en ny joystick? Noen anbefalinger isåfall? Takker for hjelpen!
Complexity Skrevet 16. januar 2007 Skrevet 16. januar 2007 Sleng inn ett gammelt lydkort, de har vel slike gamle "gaming" porter?
mr_trout Skrevet 16. januar 2007 Skrevet 16. januar 2007 Det finnes adaptre. Jeg har selv liggende et i en skuff, fra en gang jeg kjøpte en gamepad, på den tiden usb var på vei inn. Når jeg tenker meg om har jeg en som går motsatt vei også.
-sparks- Skrevet 16. januar 2007 Skrevet 16. januar 2007 spør på elkjøp elns, burde vel koste rundt 100 kr
Medisinmannen Skrevet 17. januar 2007 Forfatter Skrevet 17. januar 2007 Okai. Will do Takker for svar.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå