Gå til innhold

Lime knekde viftebalder?


Hellemyr

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

 

Klarte å lure fingeren min inn i 120mmvifta mi da den stod på full guffe, det gikk hardt ut over fingeren min og vifta. Fingeren fikk et blodig kutt, og vifta knakk 2 vifteblader. Går det ann å bare spuerlime de på igjenn? Tror dere det vil virke?

 

Det var en veldig god Thermaltake vifte med dimmer på.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg ville nok ikke satset på det, det er sansynelig at vifta ikke kommer i 100% balanse om du bare limer på, og den vil da vibrere mye.

Skrevet

Balansen vil du som sagt slite med, men er vifta ødelagt så har du ingenting å tape på å prøve med litt superlim. Med god lim og nøyaktighet kan du nok kanskje få eit greit resultat, men vibrering må du nok rekne med.

Skrevet
Så spretter bladet av og skraper vekk noen nano brikker på hovedkortet.. :whistle:

7404104[/snapback]

Om han tar sjansen på å teste vifta inni kabinettet ja. :p

Skrevet

Har nå limt på begge bladene , og vifta er så god som ny, den vibrerer ørlitegrann på max speed, men det er ikkeno prblem, så lenge jeg ikke kommer til å kjøre den på max, på lav hastighet merker jeg ingenting.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...