Gå til innhold

Test: Nokia 1112


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
  • 3 uker senere...
Skrevet

Hei, jeg vurdere denne til min mor som er pensjonist. Hun er vant med en nokia 3303 (tror jeg det var), men denne er begynt å svikte.

 

Hun reiser en del til Grand Canry, og jeg lurer på om denne telefonen fungerer der siden den kun har GSM sender.

 

Noen som vet dette?

Skrevet

Gunsmoke: De bruker samme GSM-nett som oss (900/1800) så 1112 vil fungere like godt som en hvilken som helst telefon kjøpt i Spania. Det eneste du må passe på er at telefonen ikke er låst så bestemor kan bruke SIM-kort fra lokale operatører.

 

Telefonen er forøvrig helt lik telefonen bestemoren din hadde, eneste nye er vel at den kan si klokkeslettet høyt. :)

  • 2 uker senere...
  • 4 uker senere...
Skrevet

Jeg synes at den beste telefonen man kan få for 500 kr er Motorola C261. Den har farge skjerm, gode taster (ikke like gode som nokia, men gode) og veldig god logikk, men sant må sies, det er en dritt mobil og har ikke radio eller kalender. Så jeg hoppet noen hakk opp, til SE k610i, den synes jeg har nesten alt! Takk for meg.

:D

  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...