Tafsen Skrevet 14. august 2006 Skrevet 14. august 2006 Kva er forskjellen på dei forskjellige modellane? Så vidt 71,72,74,75 ? Og kvar får eg kjøpt desse? Virker vanskelig å få tak i 75 på nettet iallfall. Er det like greit å kjøpe i butikken?
Even. Skrevet 14. august 2006 Skrevet 14. august 2006 Le32r71b - Sort med blå "V" Le32r71w - Hvit med rød "V" Le32r72 - Sort med sølvfarget "V" Le32r75 - Helt køllsvart Le32r76 - Også køllsvart, men litt annerledes på-knapp (har aldri sett denne i real-life). Ofte er det slik at forskjellige forhandlere har forskjellige inne. Så vidt jeg vet er det kun nettbutikker som fører flere. Jeg tror Shg.no fører alle
knetrom Skrevet 29. august 2006 Skrevet 29. august 2006 Var innom Expert og så på en LE32R75B i dag, ble ikke imponert. Disse har jo fått mye skryt, trodde de skulle være bra.. Var NRK1 de viste, ukjent hvilket signal de hadde, men på TVen ved siden av var bildet faktisk en del bedre.. Luyrer på om ikke TVen ved siden av var en M i stedet for R, og den var muligens 37"..
Even. Skrevet 29. august 2006 Skrevet 29. august 2006 Var innom Expert og så på en LE32R75B i dag, ble ikke imponert. Disse har jo fått mye skryt, trodde de skulle være bra.. Var NRK1 de viste, ukjent hvilket signal de hadde, men på TVen ved siden av var bildet faktisk en del bedre.. Luyrer på om ikke TVen ved siden av var en M i stedet for R, og den var muligens 37".. 6767354[/snapback] Jeg synes selv at M61 takler dårlig signal, som antenne, bedre enn R7x serien. Dette er bare noe jeg har opplevd selv, jeg har ikke noen spesifikasjoner på det.
Tafsen Skrevet 30. august 2006 Forfatter Skrevet 30. august 2006 M61 serien har jo (husker ikkje namne i på det i farta) eit eller anna som skal forbedre dårlige signal, så det er ikkje så ulogisk. Eg kjøpte meg forresten LE32M61 og er veldig fornøygd med den så langt Nokon som veit kva som er ein god pris på den?
knetrom Skrevet 30. august 2006 Skrevet 30. august 2006 OK, bra jeg tilfeldigvis var innom Expert da =) Føler at det er bortkastet å kjøpe en TV som viser dårligere bilde enn de gode gamle.. Men på den andre side, skal snart gå over til digital parabol, film fra PC og DVD som kilde til TV, så bilde med dårlige signaler er gjerne uvesentlig. M61 hadde mye styggere design enn R7, det var nedtur.. Men det må vel bli en sånn om den ikke er priset for høyt..
knetrom Skrevet 31. august 2006 Skrevet 31. august 2006 Du får den til 12300 på shg.no, kjøpte du din på nett eller i butikk?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå