Gå til innhold

Tråden for utvekslingsstudenter


MartinF

Anbefalte innlegg

Skrevet
Da var meg og Iver klar for Hawaii turen i februar. Gleder meg!

Noen andre her som skal?

 

Det blir saker! 7 dager med slask:D

noen som var der i fjor?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Viss du skal dra til utlandet. Jeg har Teoretisk matte nå, men ser uttil å måtta gå over til Praktisk. Vil jeg henge etter i matten når jeg kommer jeg igjen. Viss jeg drar til USA f.eks?

Skrevet
Sitter å ser i årboka nå, og jeg må ærlig innrømme at jeg virkelig savner året mitt der borte.

 

Har på følelsen at jeg kommer til å gjøre det samme og at jeg ikke ''nyter'' det godt nok.

Skrevet

Les FAQen i første post.

 

1. Hvor mye koster et utvekslingsår?

Å svare nøyaktig på dette er umulig, men hvis jeg nå tar utgangspunkt i Speak sine priser så vil du måtte betale 53 350 i programavgift, 2500-3000 i lommepenger hver måned (30 000 på 10 måneder) pluss andre utgifter som forsikring osv.

Skrevet (endret)

Må nesten begynne på den collagen jeg også.. Har satt meg som mål å få sendt dette settet med papirer innen tirsdag.. Er jo så sinnsykt mye arbeid. Legen min hadde jo selvfølgelig ikke vaksinasjonskortet mitt når jeg kom, så da må jeg til noen andre å få de til å fylle ut det.. Og jeg klarer faen ikke finne engelsklæreren jeg hadde i fjor, så har ikke fått utfylt den english teacher recommendation letter enda heller. Passbilder har jeg heller ikke fått tak i enda. Koster jo faen meg 300 for seks passbilder her i byen *sjokkert*..

 

EDIT: Skal man skrive noe på den collagen eller skal vi ha bare ha bilder?

Endret av MartinF
Skrevet

Ah, det var den jeg fylte ut feil på.

Legen min skulle fylle ut denne, og siden jeg har hatt vannkopper før skrev hun "Ja" (selvsagt)!

Noen uker etterpå fant vi derimot ut at det er ikke vannkopper det er snakk om, men kopper; en dødelig og utrolig smittsom sykdom som er utryddet i verden.

 

Det var enten chicken pox eller small pox det var snakk om, så jeg ville sjekket ut grundig om hvem av de som er vanlig kopper!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...