iStephano Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 Hei, ok nå begynnte jeg å bli forbanna, satt meg ned for og spille bf2. Alle severne var fulle men slapp til, endelig kommer jeg inn og setter meg til rette blir jeg kastet ut igjen av punkbuster som sier jeg har et dårlig "dirty" navn. Greit jeg kaller meg BanAnus_The_only men jeg kan jo ikke forandre på det nå! Har mange unlocks og masse tid som er registrert på meg vil jo ikke skifte konto! Hva gjør jeg med dette? Kjenner blodet strømmer til hodet nå. Blir så forbanna når det greier og lage dette flere mnd inn i spiller å ikke fra starten av. Alt blir jo ødelagt!
AiKi Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 (endret) Foreslår at du kontakter serveradmin, og forsøker å overbevise ham. Ikke sikkert at det går, da. Jeg mener å huske at Punkbuster kan konfigureres på serveren, og tar seg av alt med kicking/banning, det er altså ingen global funksjon, men kan fikses på serveren. Har forresten spilt på servere hvor man blir kicket for å si "noob". Selvsagt var det en som kommenterte "noobtube" Endret 5. mars 2006 av kjehaako
jaws733 Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 Lov: å drepe Ikke lov: banning, alt som har med kjønn å gjøre, mobbing, alkohol, og alt annet gøy Et skikkelig USA vennlig spill.... Lykke til!
SWAT dude... Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 jeg ble bannet av å kalle en heli pilot på TV2 server idiot. er det rart jeg blir sur når han brgynner å rolle 10 meter over bakken og skal leke 1337, si masse CS piss som omfg n00b yuo ar liek teh suckiest!
SWAT dude... Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 no chance.. TV2 og BF.no sine servere er de eneste public serverene jeg vet om hvor folk har noen inngående kunnskap om hvordan få til ett bra lag.. altså teamwork o.l. (BF2Live.com Ranked er også nice da )
El Matador Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 TV2 serverene er latterlige. Spillte der engang, en som kun drev med TK og køddet, han hadde mer en -300 poeng. Jeg kalte ham noob og fjortiss, admin var der, han advarte meg, men da han ikke kicket han som køddet, kalt jeg ham rar, BOOM! Kick ut av serveren og èn uke ban!
SWAT dude... Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 TV2 serverene har noen merkelige admins ja.. men jeg konsentrerer meg først og fremst om å spille og ikke chate
brd Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 Vis du vil ha det sosiale. Så meld deg inn i ein squad og snakk i veg på voice-ip. Eg er enig at TV2 sux. #Battlefield2.no SaK
El Matador Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 Jeg chattet da ikke. Noen må da gjøre noe når en fjortiss sitter i ESSEX på US Carrier og skyter alt han kommer over?
Akidon Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 TV2 serverene har noen merkelige admins ja.. men jeg konsentrerer meg først og fremst om å spille og ikke chate 5710283[/snapback] TV2 suger max men de har mange servere og er ikke altid battlefield er ledig
SWAT dude... Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 skjønner ikke hva dere klager på.. selv syntes jeg tv2 serverene er helt ok kunne kansje hatt 2 rounds per map osv men jeg ser ikke så mye til TK osv der.. egentlig helt greie servere..
TheDarkListener Skrevet 7. mars 2006 Skrevet 7. mars 2006 skjønner ikke hva dere klager på.. selv syntes jeg tv2 serverene er helt ok kunne kansje hatt 2 rounds per map osv men jeg ser ikke så mye til TK osv der.. egentlig helt greie servere.. 5712741[/snapback] Ikke mye TK der....blir som å si at BF2 er bugfritt.
Joachricar Skrevet 7. mars 2006 Skrevet 7. mars 2006 Synes tv2 serverene er gøye jeg. det er der jeg har lavest ping den går ikke over 30 der. tror det er det laveste jeg har hatt. synes heller ikke det er mye TK der.
weliiiss3245 Skrevet 7. mars 2006 Skrevet 7. mars 2006 TV2 serverene er latterlige. Spillte der engang, en som kun drev med TK og køddet, han hadde mer en -300 poeng. Jeg kalte ham noob og fjortiss, admin var der, han advarte meg, men da han ikke kicket han som køddet, kalt jeg ham rar, BOOM! Kick ut av serveren og èn uke ban! 5706988[/snapback] Hvordan vet du det var admin som kicket deg? Det kommer altid automatisk advarsel hver gang du sier et stygt ord og gjør du det igjen blir du kicket og bannet for den runden. Admin hadde seff kicket en med -300 poeng hvis det hadde vært admin der.
AiKi Skrevet 7. mars 2006 Skrevet 7. mars 2006 Har hørt mye rart om TV2. Battlefield.no er det lite TK på, men en god del rape om ikke admin er der. Om en er tilstede, er det ikke mer enn en liten beskjed til før han ryker på hodet ut
El Matador Skrevet 7. mars 2006 Skrevet 7. mars 2006 TV2 serverene er latterlige. Spillte der engang, en som kun drev med TK og køddet, han hadde mer en -300 poeng. Jeg kalte ham noob og fjortiss, admin var der, han advarte meg, men da han ikke kicket han som køddet, kalt jeg ham rar, BOOM! Kick ut av serveren og èn uke ban! 5706988[/snapback] Hvordan vet du det var admin som kicket deg? Det kommer altid automatisk advarsel hver gang du sier et stygt ord og gjør du det igjen blir du kicket og bannet for den runden. Admin hadde seff kicket en med -300 poeng hvis det hadde vært admin der. 5715501[/snapback] TV2-forumet er en fin ting Jeg fikk fortalt av admin at han kicket meg.
TheDarkListener Skrevet 7. mars 2006 Skrevet 7. mars 2006 Har hørt mye rart om TV2. Battlefield.no er det lite TK på, men en god del rape om ikke admin er der. Om en er tilstede, er det ikke mer enn en liten beskjed til før han ryker på hodet ut 5715529[/snapback] Baseraper du er du garanter klistret ut over forumet 5min etter på.
El Matador Skrevet 7. mars 2006 Skrevet 7. mars 2006 (endret) Dette er en feilpost *Feilpost* Edit: Noen som ser hvor teit posten blir med 14-tegnsregelen? Endret 7. mars 2006 av Zevs.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå