Bertelsen Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 Har nettop bestilt meg en ny datamus og musematte, har derfor litt lyst å kjøpe meg CS:S, men hva slags miljø er det på norske servere? Er det en haug med barnslige fjortisser? Er det noen servere der useriøse spillere blir kastet ut? (Mener unger som skriver masse dritt og finner på bare tull.) Jeg må vel henge på litt offentlige servere før jeg finner meg en klan. Også lurer jeg på en ting ang. pingen, på hybelen min laster jeg ned på en 120 kb/s. Er dette alt for lite, hvis jeg skal kunne klare å spille CS med en lav ping? På forhånd takk.
LowBalls Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 miljø på de serverene jeg har spilt på er veldig bra! anbefaler sterkt siv.ing server (vis det er på source da ) det er seff noen useriøse men de blir banna
Rampage Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 Hvis det er css du er ute etter, så tipper jeg du kommer til å møte på mye shitkids. Dog finnes jo de overalt, men nivået på sourcespillere ligger rundt 10-15. Så er vel ikke så mye å gjøre med det. Alt varierer fra server til serverer, så det er bare å finne seg en server med folk som kan oppføre seg.
Gjest Slettet+56132 Skrevet 5. mars 2006 Skrevet 5. mars 2006 Alle CS-spillene har sine shitkids, men enkelte servere er mer "voksne" enn andre. Det er som regel de populære serverene som har det "N00b-miljøet." La oss si at du teamflasher noen med et uhell, da kommer det kommentarer som "OMG n00b," OMFG" "U n00b" etc... Men det er også masse servere som det er veldig gøy å spille på, hvor folk er veldig greie med hverandre, PM meg, så kan jeg gi deg noen gode servere
DurinVIII Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 Hvis det er css du er ute etter, så tipper jeg du kommer til å møte på mye shitkids. Dog finnes jo de overalt, men nivået på sourcespillere ligger rundt 10-15. Så er vel ikke så mye å gjøre med det. Alt varierer fra server til serverer, så det er bare å finne seg en server med folk som kan oppføre seg. 5704135[/snapback] Vil nå si at antall "shitkids" ikke er noe høyere enn i 1.6. Battlefield.no har ihvertfall fine servere som ofte har admins på, og det hjelper mye på miljøet.
tuxerator Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 Fjortisser er det over alt. Spiller en del UT og Quake, der er miljøet stort sett bra, men det er en gang i blandt det er en liten dritunge som lager mongolyder i mic'en sin... CS er vel ikke så annerledes... (men det får jeg ikke spilt uansett... )
Bertelsen Skrevet 6. mars 2006 Forfatter Skrevet 6. mars 2006 HEHE, hvorfor får du ikke spilt det? Men ang, internetthastigheten, jeg laster ned på en ca 80 KB/s, får jeg høy ping av det? Takk til alle som har svart!
tuxerator Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 (endret) Har ikke Windows og gidder ikke pese med Cedega (emulator) eller Wine. Er litt sta kanskje så det er kanskje litt min egen skyld Det eneste som irriterer meg med Quake4 og UT2004 er at det er ikke noen options for å få det et liv i teams prinsippet uten mods som det er i CS... Endret 6. mars 2006 av tuxerator
Jooakim Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 Jeg vil heller anfebale deg å skaffe deg CS 1.6, og spill på RADAR-servere
tuxerator Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 Jeg vil heller anfebale deg å skaffe deg CS 1.6, og spill på RADAR-servere 5710478[/snapback] På hvilken måte slår CS CS:S?
Jooakim Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 Jeg vil heller anfebale deg å skaffe deg CS 1.6, og spill på RADAR-servere 5710478[/snapback] På hvilken måte slår CS CS:S? 5710750[/snapback] Jeg vil si, det meste.
quakie Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 (endret) Jeg vil heller anfebale deg å skaffe deg CS 1.6, og spill på RADAR-servere 5710478[/snapback] På hvilken måte slår CS CS:S? 5710750[/snapback] Jeg vil si, det meste. 5710857[/snapback] Det er en GEDIGEN tråd der vi har tatt den diskusjonen. Les den Endret 6. mars 2006 av quakie
tuxerator Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 Jeg vil heller anfebale deg å skaffe deg CS 1.6, og spill på RADAR-servere 5710478[/snapback] På hvilken måte slår CS CS:S? 5710750[/snapback] Jeg vil si, det meste. 5710857[/snapback] Det er en GEDIGEN tråd der vi har tatt den diskusjonen. Les den 5710880[/snapback] Nå har ikke jeg spilt CS:S så mye siden jeg migrerte til Linux noen måneder etter at jeg hadde kjøpt det, og CS spilte jeg stort sett bare når jeg var hos venner... hvor er denne tråden?
quakie Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 Jeg vil heller anfebale deg å skaffe deg CS 1.6, og spill på RADAR-servere 5710478[/snapback] På hvilken måte slår CS CS:S? 5710750[/snapback] Jeg vil si, det meste. 5710857[/snapback] Det er en GEDIGEN tråd der vi har tatt den diskusjonen. Les den 5710880[/snapback] Nå har ikke jeg spilt CS:S så mye siden jeg migrerte til Linux noen måneder etter at jeg hadde kjøpt det, og CS spilte jeg stort sett bare når jeg var hos venner... hvor er denne tråden? 5710929[/snapback] ehh, skal prøve å finne den. Bare vent litt
quakie Skrevet 6. mars 2006 Skrevet 6. mars 2006 Her er en av trådene. Mener det var en til også men. Nok å lese i den tråden jeg ga deg
GoldlaXiE Skrevet 9. mars 2006 Skrevet 9. mars 2006 Anbefaler Catch-Gamer serverne. www.catchgamer.no. Og antall shitkids er mange ganger lavere i css en cs.
Kaste Skrevet 9. mars 2006 Skrevet 9. mars 2006 Fjortisser er det over alt. Spiller en del UT og Quake, der er miljøet stort sett bra, men det er en gang i blandt det er en liten dritunge som lager mongolyder i mic'en sin... CS er vel ikke så annerledes... (men det får jeg ikke spilt uansett... ) 5709413[/snapback] du kan jo mute micken til andre folk... det har jeg gjort....
tuxerator Skrevet 9. mars 2006 Skrevet 9. mars 2006 Fjortisser er det over alt. Spiller en del UT og Quake, der er miljøet stort sett bra, men det er en gang i blandt det er en liten dritunge som lager mongolyder i mic'en sin... CS er vel ikke så annerledes... (men det får jeg ikke spilt uansett... ) 5709413[/snapback] du kan jo mute micken til andre folk... det har jeg gjort.... 5726919[/snapback] Gjør det, som regel skrur jeg av funksjonen helt... med mindre jeg selv bruker mic.
.tomf Skrevet 9. mars 2006 Skrevet 9. mars 2006 Anbefaler Catch-Gamer serverne. www.catchgamer.no. Og antall shitkids er mange ganger lavere i css en cs. 5726115[/snapback] Si meg, akkurat hva vet du om det?
Avean Skrevet 9. mars 2006 Skrevet 9. mars 2006 Ganske åpenbart det. Større sikkerhet i CSS mens i 1.6 er det mer åpent for juksing noe mange unger benytter seg av.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå