Gå til innhold

Lavt volum på PC


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg sliter med lavt volum fra PC'n. Jeg må kjøre høytalerne på max for å få ut noe sikkelig lyd, men da blir det mye skurring. Finnes det et program som skrur opp volumet fra PC'n? Sånn som på iPod, bare for PC.

Videoannonse
Annonse
Skrevet
Trur kanskje du trenger et nytt lydkort.

5180116[/snapback]

Hvorfor tror du det? Litt raskt å anta noe slikt uten å vite noe mer om problemet.

 

Det er mange ting som kan være årsaken til dette problemet, alt fra innstillinger i operativsystemet til at pluggen står i feil utgang på kortet.

Skrevet

Det er nok ein eller annan plass på PCen at lyden er skrudd ned. Du har vel ikkje ein bærbar? Dei kan ha eit rullehjul til volum på sida som ikkje har noko samanheng med den i Windows. Prøvd forskjellige utganger?

Skrevet

Ledninger står korrekt, innstillinger for lydnivået er på max, lydkortet er et innebygd av nForce2. Det har ikke vært sånn tidligere. Så det finnes ikke en program eller kommando som fikser dette?

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...