Gå til innhold

Case-modding i sær klasse !


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Endelig noen med litt større fantasi til casemodding enn å bare slenge inn et plexiglass, et par porno dioder, og slå av lyset på rommet! *klapp klapp*

Skrevet

Quote:


Den 2002-08-16 01:39, Bitex skrev:

Endelig noen med litt større fantasi til casemodding enn å bare slenge inn et plexiglass, et par porno dioder, og slå av lyset på rommet! *klapp klapp*


 

veeel...Fantasien strakk vel ikke mere til, en at det har blitt gjort før. Linkene står jo på siden. ( http://members.iinet.net.au/%7Ewinndyne/ evt. http://www.viaarena.com/?PageID=130 ) Og det så jo akkurat likt ut, bortsett fra biltypen.

Skrevet

Jeg synes alle disse var knall-stilige, og vitner om twisted fantasi.

 

Jeg for min del ville nok heller kjørt den radiostyrte bilen og latt pc`en holde seg i kabinettet.

 

Hva med en mod der du monterer motor og hjul på kabinettet og kjører rundt?

 

Ganske heftig med et Lian-Li i 100kmt på motorveien, eller hur??

 

Noen som føler seg twisted enough?

Skrevet

Måtte hatt et kraftig forsterket understell da... For å bære vekta av UPS og skjerm i tillegg.. (Du må jo kunne bruke pc'en når du "kjører rundt") :grin:

Skrevet

hva med å smelle i en liten motor så man kan kjøre den med på lan og da. det måte vært ultimat maskin (en bitteliten motor så man får plass seff)

 

:grin:

Skrevet

Kan ikke beskrives! Han har gjort ein utrolig bra jobb her! skulle vert belønnet med ein eller annen pris!!

Skrevet

Når det å mekke en bil utav pc'en er blitt gjort mange ganger da er mange idèer brukt opp...

Seriøst, sikket noe som kan gjøres da... men ting er ikke orginalt lenge lengre.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
  • Hvem er aktive   0 medlemmer

    • Ingen innloggede medlemmer aktive
×
×
  • Opprett ny...