Xanitra Skrevet 12. juli 2005 Skrevet 12. juli 2005 Dette har jeg alltid egentlig lurt på. Er det noen søke funksjon i winamp?
paalwa Skrevet 12. juli 2005 Skrevet 12. juli 2005 Det er det ihvertfall på min 5.xxx versjon. Bare markerer AUDIO f.eks på ML lista så går jeg over der artister og album står (search). Etterhvert som du skriver navn på artist, sang, album osv så eliminerer den, å til slutt treffer den det du søker etter. ALT du skal søke på må være importert på winamp lista, Du finner ikke sanger på pc via Winamp, hvis du skjønner.
Blåbær Skrevet 12. juli 2005 Skrevet 12. juli 2005 Syns J er den bestesøkefunksjonen som fins, null søketid og finner alt med engang.
clario Skrevet 12. juli 2005 Skrevet 12. juli 2005 Syns J er den bestesøkefunksjonen som fins, null søketid og finner alt med engang. Ja indeed, bruker det selv HELE tiden.
Chief_R-W Skrevet 13. juli 2005 Skrevet 13. juli 2005 J er veldig fin bruker ingen tid og finner det du søker etter med en gang. Hva er egentelig det Winamp Library til har aldri skjønt vitsen noen som bruker det?
Xanitra Skrevet 13. juli 2005 Forfatter Skrevet 13. juli 2005 J funker utmerket ja. At jeg ikke har fått vite om dette før er jo helt tragisk.. Så takk skal dere ha,
TMH Skrevet 13. juli 2005 Skrevet 13. juli 2005 De droppet jo J-knappen i versjon 3. Det var tragisk, så 2.76 gled fort inn igjen på maskinen
Mez Skrevet 16. juli 2005 Skrevet 16. juli 2005 "Jump to" - J-knappen er ufattelig treg hos meg, tar laaang tid før selve lista kommer opp, og så de første bokstavene tar lang tid å skrive inn (den eliminerer...) Forslag til fix?
icer Skrevet 16. juli 2005 Skrevet 16. juli 2005 (endret) Hva er egentelig det Winamp Library til har aldri skjønt vitsen noen som bruker det? Skal prøve å begynne å bruke det nå, har alltid brukt "J" Media Library er jo genialt om du er koblet til servere da du ikke får dè sangene i playlist... Edit: Kommer med et nytt spørsmål, hvordan kan jeg lage til slik at når du finner en sang i "media library" og dobbelklikker at den ikke kommer "ensom" opp i playlist og spiller, men spilles direkte uten at spillelisten blir endret og når sangen er ferdig fortsetter den på en annen sang? Endret 16. juli 2005 av icer
Tordenflesk Skrevet 16. juli 2005 Skrevet 16. juli 2005 De droppet jo J-knappen i versjon 3. Det var tragisk, så 2.76 gled fort inn igjen på maskinen What ya be drinkin' man? 'J' Funker da fint i WinAmp 5.
icer Skrevet 16. juli 2005 Skrevet 16. juli 2005 De droppet jo J-knappen i versjon 3. Det var tragisk, så 2.76 gled fort inn igjen på maskinen What ya be drinkin' man? 'J' Funker da fint i WinAmp 5. Kanskje de bare skippet den i den versjonen? Men uansett... Versjon 2.76 er jo gaaammel da!
wil Skrevet 16. juli 2005 Skrevet 16. juli 2005 tja, for meg som ikke gidder å ha flere hundre/tusen sanger i playlista mi på en gang så trenger jeg ikke denne funskjonen. men for de av dere som har alle sangene i spillelista så er det nok en fin funksjon.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå